Kristýna Hrušínská z Ulice je dvojnásobnou maminkou: Syn dostal krásné české jméno

Kristýna Hrušínská a její manžel Matěj Balcar se stali dvojnásobnými rodiči! Společně přivítali na svět svého druhého syna, který dostal krásné jméno. A pokud si myslíte, že se inspirovali v zahraničí, musíme vás zklamat. O jménu miminka rozhodoval totiž jejich prvorozený syn Vojta.

Ačkoliv začátek těhotenství byl pro Kristýnu splněný sen, posledních pár týdnů už na ni začala doléhat únava.

Průběh těhotenství

„Když přijdu domů, jsem vyčerpanější než normálně. Vždycky když přijedu do Ulice, tak mě to ale potěší, že pracuji. Lepší než sedět doma… Sice bych možná byla vyspaná, ale nebyla bych ve společnosti,“ prozradila Kristýna Hrušínská s humorem sobě vlastním.

Syn Vojta se trefil do noty
Ohledně jména Kristýna Hrušínská až do poslední chvíle mlžila. Jak sama ale přiznává, jsou v tomhle ohledu s manželem konzervativní. „Vojtík se upnul na jedno jméno, ale trefil se nám do noty. Takže jsme nic jiného nehledali, proč mu to kazit,“ svěřila se herečka pro nova.cz. S radostnou novinou se herečka podělila s fanoušky prostřednictvím příspěvku na Instagramu. Připsala k němu pouze jednu prostou informaci, která je ale výstižnější než jakákoliv další slova. Jednoduše světu sdělila, že se jim narodil syn Jakub.

Jak to bude s Vandou v Ulici?
Kristýna ze seriálu Ulice odešla na mateřskou dovolenou koncem listopadu, na televizních obrazovkách se na ni coby na Vandu můžete těšit i v příštím roce. „Diváci se mohou těšit na spoustu zajímavých a vypjatých situací. Jelikož se díly předtáčí dopředu, můžou se diváci těšit na Vandu i v příštím roce. A že bude o co stát,“ prozradila herečka pro nova.cz.

Jakým směrem se bude Vandin příběh ubírat? A jak vyřešili scenáristé Ulice její odchod na mateřskou dovolenou? To se diváci dozvědí již v příštím roce!

Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady