PŘED a PO: Lepší figura jako bonus! Jak se podařilo Jitce Smutné z Ulice shodit 15 kilo?

Mezi nejčastější novoroční předsevzetí, zejména u žen, patří bezesporu hubnutí. V případě herečky Jitky Smutné ze seriálu Ulice to však neplatí. Představitelce Marie se totiž podařilo zhubnout 15 kilo ještě před svátky. Kromě menší konfekční velikosti se jí také zlepšil zdravotní stav.

Anežka Rusevová, Jan Řezníček, Václav Svoboda a Jitka Smutná. To jsou jména herců, kteří se rozhodli zatočit s přebytečnými kily. Ačkoliv si představitelka Marie nikdy na diety příliš nepotrpěla, podařilo se jí shodit patnáct kilo. „Jím třikrát denně, piju hodně vody. Když je potřeba, tak užívám potravinové doplňky,“ prozradila herečka pro nova.cz.

Lepší figura jako bonus
Kromě menší váhy se herečka raduje také ze zlepšení zdraví. Menší velikost oblečení je v porovnání se zdravotním posunem k lepšímu už jen takový příjemný bonus. „Zjistila jsem, že se mi zmenšilo srdce. Měla jsem velkou srdeční komoru, což dělá problémy v kardiologii při případných operacích. Sice mi to zatím žádné problémy úplně nedělalo, po sedmi kilech se mi to dostalo na správnou velikost. Takže aby mi doktoři nemuseli bloudit v srdci, kdyby mě operovali, tak jsem zhubla,“ svěřila se Jitka Smutná.

Pohybem ku zdraví
Kromě změny jídelníčku Jitka Smutná nezapomněla ani na pohyb. Za listopad nachodila obdivuhodných 90 kilometrů! „Nebydlím úplně na tratích městské hromadné dopravy, takže chodím pěšky. Krokoměr mi ukazuje 10 000 kroků každý den,“ prozradila herečka.

Související videa

Jan Řezníček
Jan Řezníček

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Nové díly můžete sledovat již nyní na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady