• Pořady
  • Ulice
  • Natalie Golovchenko není jen skvělá herečka: Představitelka Jarky z Ulice chystá film!

Natalie Golovchenko není jen skvělá herečka: Představitelka Jarky z Ulice chystá film!

Herečka Natalie Golovchenko se po menší odmlce naplno vrací do seriálu Ulice. Její návrat je opravdu velkolepý a scenáristé mají s Natalii velké plány.

Na co se mohou diváci těšit? A jak se Natalie dostala k herectví?

Natalie, pamatujete si začátky Ulice?
Bylo mi jedenáct, když začínala, a dlouho jsme neměli televizi. Když jsme ji později už měli, vždycky byla Ulice zapnutá během večeře, takže si ji velmi dobře pamatuji. Kromě toho jsme ji ve škole se spolužáky rozebírali docela často.

Galerie

Jak dlouho už vás diváci Ulice mohou vidět každý všední podvečer?
Možná už skoro dva a půl roku. Ale teď je to teprve třetí sezona, kde se budu objevovat o něco víc.

A na co se diváci mohou těšit v nadcházející sezoně?
Mohou se těšit na milostný příběh, jestli bude šťastný, nebo nešťastný, to se uvidí. Na jedné seznamovací aplikaci se totiž do Jarky zakouká Blančin syn Adam, který je o sedm let mladší než ona. Je otázka, jakým směrem se tohle bude vyvíjet.

Vaše postava je původem z Ukrajiny, ale ani vy nemáte české jméno…
Narodila jsem se na Ukrajině, když mi bylo devět měsíců, přestěhovali jsme se do USA a do Česka jsme přijeli, když mi bylo pět. Bydlela jsem v Českých Budějovicích, protože mamce tam nabídli práci v Akademii věd. V tom je Jarčin osud podobný jako ten můj.

Kde kromě Ulice vás diváci ještě mohou vidět?
Jsem na volné noze, takže dělám pořád něco, zmínila bych představení Zkáza totálního myšlení v Divadle na cucky. Ale nejvíc času mi teď zabírá vývoj celovečerního filmu. Společně s přáteli jsme na tom začali pracovat spíš z legrace, ale najednou to začalo dostávat docela konkrétní obrysy. To není jediný projekt, který jako tvůrce připravuji, ale zatím jediný, který mohu zmínit.

O čem ten film bude?
Čtyři mileniálové žijící převážně online život ve velkém městě se náhodou dostanou do magické přírody, kde jsou vystaveni různým zkouškám. Víc zatím neprozradím. Snad jen, že kromě toho, že tomu filmu píšu scénář, tak si v něm také zahraji jednu z hlavních postav.

Na sociálních sítích máte velké množství profesionálních fotek. Baví vás fotomodeling?
Je to zejména proto, že můj bývalý přítel fotil. Ale i teď fotím s přáteli docela často, nemůžu říct, že by to byl můj velký koníček, ale v naší branži je myslím docela potřeba mít aktualizované fotky. A taky to vnímám jako workshop, jak se cítit pohodlně před objektivem.

Prý dobře hovoříte několika jazyky…
Žila jsem v Americe, takže mám angličtinu na dobré úrovni, dřív jsem dokonce mluvila téměř bez přízvuku. Dnes je to trochu horší, jak už tam člověk není, ale pracuji na tom, protože mi chodí dost nabídek na natáčení zahraničních projektů. Němčinu jsem měla ve škole devět let. Rusky, protože pocházím z rusky mluvící ukrajinské rodiny. Z Ukrajiny jsme odjeli ještě před tím, než se ukrajinština stala hlavním jazykem a ruština začala upadat. Teď už mluvím docela obstojně i ukrajinsky, zejména rozumím a dokážu se naučit ukrajinský text. A díky tomu teď rozumím i polštině.

Jak se dá naučit tolik jazyků?
 Myslím, že je to ideální v dětském věku. Já jsem se na mamku jako dítě dost zlobila, že na mě mluví rusky. Ale dnes jí jsem za to nadevše vděčná, protože mám díky ní jazyk zadarmo.

Celé díly Ulice najdete na VoyoSledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Související videa

Natalie Golovchenko
Natalie Golovchenko

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady