• Pořady
  • Ulice
  • Kristýna Hrušínská ukázala rostoucí bříško: Jak jej komentoval kolega z Ulice?

Kristýna Hrušínská ukázala rostoucí bříško: Jak jej komentoval kolega z Ulice?

Představitelka Vandy ze seriálu Ulice oznámila před časem na sociálních sítích radostnou novinku – brzy se stane maminkou! Nyní se Kristýna Hrušínská pochlubila fotografií rostoucího bříška.

Kristýna Hrušínská těhotenství oznámila prostřednictvím fotografie na sociálních sítích, kterou pořídila na dovolené v Itálii, kde byla s manželem a synem Vojtou. „Bude veselo, druhé kolo začíná za tři, dva, jedna...“ napsala herečka v příspěvku.

Těhotenské bříško v celé své kráse
Na Instagramu se Kristýna nyní pochlubila snímkem se 
zvětšujícím se bříškem. Na herečce totiž už těhotenství začíná být znát. „Jedno dítko ve školce, druhé spokojeně nabírá síly v bříšku a volné dopoledne. Co z toho plyne? Teráska, sluníčko a knížka. Mějte hezký týden!“ napsala Kristýna Hrušínská v příspěvku. Herečka si těhotenství očividně užívá. 

Uličník v akci
Snímek také okomentoval její kolega Petr Vacek, který s Kristýnou Hrušínskou hraje nejen v seriálu Ulice, ale také v divadelním představení Charleyova teta. Kouleč válivý" napsal herec ke snímku. 

​Na miminko se těší celá rodina
Herečka je už několik let šťastně vdaná za o pět let mladšího režiséra Matěje Balcara, se kterým má syna Vojtu. Ten se mladšího sourozence nemůže dočkat! „Těší se, furt pusinkuje bříško, až začínám trošku žárlit, že nedá pusu mně“ prozradila Kristýna Hrušínská pro Nova.cz.

Související videa

Kristýna Hrušínská
Kristýna Hrušínská

Celé díly Ulice najdete na VoyoSledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady