• Pořady
  • Ulice
  • Exkluzivní rozhovor s Kristýnou Hrušínskou: Jak zvládá druhé těhotenství?

Exkluzivní rozhovor s Kristýnou Hrušínskou: Jak zvládá druhé těhotenství?

Kristýna Hrušínská, představitelka Vandy, oznámila na sociálních sítích radostnou novinku – brzy se stane podruhé maminkou. Hereččina rodina se tak brzy rozroste o dalšího člena. Jak Kristýna zvládá druhé těhotenství? A ví už pohlaví miminka?

Herečka těhotenství oznámila prostřednictvím fotografie na sociálních sítích, kterou pořídila během dovolené v Itálii, kde byla s manželem a synem Vojtou. „Bude veselo, druhé kolo začíná za tři, dva, jedna...“ napsala Kristýna Hrušínská k příspěvku. Pro mnohé tahle novinka byla velkým překvapením, rostoucí těhotenské bříško by totiž na Kristýně málokdo hledal. „Máme v neděli představení, tak už by to všichni viděli,“ řekla Kristýna Hrušínská exkluzivně pro Nova.cz.

A jak herečka zvládá druhé těhotenství? „Perfektně, já o tom vlastně vůbec nevím. Kdyby mi nezačalo růst břicho, tak o tom v podstatně nevím. Musím to zaklepat, že je všechno, jak má být a v pořádku.“ Kristýna Hrušínská také prozradila, jak prožívá druhé těhotenství. „Při prvním těhotenství mi nebylo druhý měsíc špatně. S tímhle druhým mimčem jsem měla permanentní kocovinu,“ prozradila se smíchem.

​Kristýna aktuálně zažívá jedno z nejkrásnějších životních období. Jméno pro miminko plánují s manželem vybírat až ve chvíli, kdy zjistí pohlaví. „Zatím ještě čekáme, zda to bude holka, nebo kluk. Asi nám do toho začne mluvit i Vojtík trošku.“

Galerie

Herečka je už několik let šťastně vdaná za o pět let mladšího režiséra Matěje Balcara, se kterým má syna Vojtu. Ten se mladšího sourozence nemůže dočkat! „Těší se, furt pusinkuje bříško, až začínám trošku žárlit, že nedá pusu mně“ prozradila pro Nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady