Babyboom mezi českými celebritami! Koho brzy čeká porod?

Radostné chvíle a těšení se na nový život prožívá hned několik párů českého showbyznysu. Letos oznámila těhotenství Eva Burešová, která své fanoušky informovala skrze vystoupení v show Tvoje tvář má známý hlas. Dále potomka očekává Jitka Boho nebo Vojta Kotek.

Eva Burešová

Zpěvačka a herečka Eva Burešová se s krásnou novinou podělila se světem v dubnu letošního roku během vystoupení se svým partnerem Přemkem Forejtem v show Tvoje tvář má známý hlas. Tehdy společně zazpívali píseň Us od Alicie Keys a Jamese Baye. Pro oba je také show důležitým místem, protože se zde poznali a začal zde jejich vztah.

Těhotenství Evě moc sluší a vypadá spokojeně. A i když jí bříško roste každým dnem, stále je aktivní a pracuje na plné obrátky. Vydala novou píseň Žena z oceli, kde si zazpívala společně s Přemkem Forejtem, pořídila si nového pejska a oslavila 29. narozeniny. A je jen otázkou času, kdy herečka porodí a její syn Nathaniel se dočká sourozence.

 

Vojta Kotek

Hvězda minisérie Guru, Vojta Kotek, se těší na svého prvního potomka. S partnerkou Radkou by ho na svět mohli přivést už velmi brzy. Jelikož si ale herec své soukromí přísně střeží, dařilo se mu těhotenství partnerky dlouho tajit. Vše prasklo až s jeho svatbou, kterou měl letos v červnu. Ani o své partnerce předtím Vojta nemluvil, na veřejnosti se s ní poprvé ukázal loni v Karlových Varech. Ale už tehdy bylo vidět, že jsou spolu šťastní.

 

Jitka Boho

O těhotenství informovala fanoušky také zpěvačka a modelka Jitka Boho, která ohromovala svým talentem ve čtvrté řadě show Tvoje tvář má známý hlas, kde skončila na druhém místě. Jako ostatní zatím neprozradila pohlaví dítěte, ale podle fotografie, kterou zveřejnila na svém profilu, mají fanoušci jasno. Podle nich to bude kluk.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený JITKA BOHO (@jitkaboho)

Na sociálních sítích se zpěvačka také podělila s fanoušky o důležitý krok, který plánuje s přítelem Tomášem Hřebíkem. Ještě před porodem se stěhují do nového bydlení. A Jitka se i s bříškem pustila do balení věcí. „Tak snad už mám sbaleno. Byla to fuška a ještě větší bude, ale jsem vlčice, to dáme…,“ napsala zpěvačka na svém profilu.

Kristýna Hrušínská

Kristýna Hrušínská hraje v seriálu Ulice ne příliš oblíbenou Vandu. Těhotenství oznámila na sociálních sítích krásnou fotografií z dovolené. Druhé dítě čeká se svým manželem, s nímž už má syna Vojtu.

Herečka aktuálně zažívá jedno z nejkrásnějších životních období. Jméno pro miminko plánují s manželem vybírat až ve chvíli, kdy zjistí pohlaví. „Zatím ještě čekáme, zda to bude holka, nebo kluk. Asi nám do toho začne mluvit i Vojtík trošku.“

Sára Affašová

Maminkou se letos stane i herečka Sára Affašová, představitelka Jany Rytířové ze seriálu Ulice. Svého prvního potomka čeká s přítelem Martinem Donutilem, synem slavného herce Miroslava Donutila. Radostnou novinku zveřejnila herečka přesně na Den matek.

Herečka je v sedmém měsíci těhotenství a s partnerem si před pár dny užívala u moře. „Naše poprvé v Chorvatsku, prckovo tak trochu poprvé u moře. Bylo to „bjůtyfl“, děkujeme rodinko,“ podělila se o svou radost na sociálních sítích.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady