Veronika Čermák Macková otevřeně o sňatku s Hynkem Čermákem: Jak probíhaly svatební přípravy?

Veronika Čermák Macková, kterou diváci televize Nova znají jako učitelku Magdu ze seriálu Ulice, je už pět let vdanou paní. V roce 2017 se provdala za herce Hynka Čermáka, se kterým se seznámila při natáčení filmu Gangster Ka: Afričan. Zatímco v seriálu se svatby její role prozatím nedočkala, herečka už před lety věděla, že se chce vdávat...

Svatba se uskutečnila v pražské botanické zahradě. „Asi jsem neměla konkrétní představu o tom, jak by to mělo vypadat. Ale už když jsem byla mladá, tak jsem se chtěla vdávat,“ prozradila Veronika Čermák Macková pro nova.cz.

Naplánovat svatbu není žádný med. Naštěstí Veronika Čermák Macková má kolem sebe skvělé kamarádky, které jí pomáhaly s jejím velkým dnem. „Nebylo až tak složitý, protože mi pomáhaly s přípravami kamarádky, takže jsem jim byla vděčná,“ svěřila se herečka.

Důležitou položkou pro každou nevěstu jsou bezesporu svatební šaty. „Vzpomínám, že jsem spolu s mojí kamarádkou svoje svatební šaty vymyslela a ty jsme potom spolu vytvořily,“ prozradila Veronika.

Velkým koníčkem manželů je focení. Hynek Čermák se už pár let věnuje fotografování ženských aktů. „Většinou to probíhá tak, že já ty holky oslovím, zda by s námi chtěly fotit, většinou jsou to naše kolegyně. Potom mu pomáhám při přípravách nebo když je potřeba někoho nalíčit, upravit, vymyslet, tak jsem mu při ruce,“ svěřila se herečka.

​​Celé díly Ulice online najdete na VoyoSledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Kriminální thriller Gangster Ka: Afričan si můžete pustit již nyní na Voyo.

Související videa

Veronika Čermák Macková
Veronika Čermák Macková

Související videa

Hynek Čermák
Hynek Čermák

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady