Hity Hany Zagorové v Tvojí tváři: Které vystoupení se nejvíce přiblížilo originálu?

Zpěvačka Hana Zagorová byla legendou české populární hudby. Proto není divu, že mnoho interpretů přezpívalo v průběhu let tolik jejích hitů. Řada z nich se objevila i v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Které vystoupení se podle vás povedlo nejvíce? A jak na ně reagovala sama slavná zpěvačka?

Jedna z nejznámějších českých zpěvaček měla velký smysl pro humor. Oblíbenou show Tvoje tvář má známý hlas sledovala nejenom v televizi, ale také se v ní objevila jako porotkyně. Kolikrát se proto vyjadřovala i k vystoupením, která se inspirovala její tvorbou. A často přitom nešetřila chválou.

​Ale napodobit takto jedinečný hlas, to byl mnohdy pro účinkující dost náročný úkol. Sami můžete porovnat, jak moc se jim povedlo přiblížit se originálu.

Hana Holišová

V roce 2016 se tohoto údělu zhostila vítězka první řady Hana Holišová, kterou diváci znají především jako Veroniku Maléřovou z Ulice, s exotickou písní Mimořádná linka (Praha-Tokio).

​Michaela Badinková

O dva roky později slavnou zpěvačku ztvárnila herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Michaela Badinková, která tím dokázala, že má i pěvecké nadání. Se skladbou Spěchám jí pomáhali i Berenika Kohoutová a Jan Maxián.

​Roman Zach

Protože už měla herečka Michaela Badinková zkušenosti, vypomohla i Romanu Zachovi s písní Nech brouka žít, kdy společně zopakovali legendární duet Hany Zagorové a Juraje Kukury. U toho byla přítomna i sama zpěvačka, takže se můžete podívat na její bezprostřední reakci.

​Lucie Borhyová

Dalším nezapomenutelným duetem je píseň Hej, mistře basu. Do toho se neohroženě pustila oblíbená moderátorka a blízká přítelkyně Hany Zagorové Lucie Borhyová společně s Ondřejem Sokolem.

​Aleš Háma

Ostatně jejího ztvárnění se nebál ani druhý moderátor oblíbené show Aleš Háma. Vystoupil s písní Setkání.

Roman Vojtek

Velmi specifický videoklip jako z jiné planety se snažil napodobit Roman Vojtek. Píseň Kosmický sen z roku 1979 tenkrát uhranula nejednoho posluchače.

​Petr Rychlý

To nejlepší na konec. Romantický duet Den je krásný v podání Hany Zagorové a Štefana Margity zná naprosto každý. V oblíbené show si ho s Petrem Rychlým zazpívala sama zpěvačka. Podívejte se ve videu, jak jim to spolu ladilo.

Komu se vystoupení nejvíce povedlo? Hlasujte v anketě!

​Všechny díly oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas si můžete připomenout na Voyo.

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady