Pítr ze Survivor odpovídá na otázky: Jak to bylo v duelu a čeho se nejvíce bál?

Petr Havránek alias Pítr už je ze Survivor 2023 doma. A rozhodl se odpovědět na ty nejčastěji kladené otázky od diváků.

Na Instagramu ve stories Pítr odpovídal formou Q&A – question and ask, což znamená otázku a odpověď. Co diváky nejvíce zajímalo a odpověděl Pítr na všechno?

Proč ses na ostrově bavil s Andreou?

Byla jediným člověkem, na kterého jsem se mohl stoprocentně spolehnout a mohl jsem jí věřit, což je v té hře ta nejcennější věc. Zároveň je sporťák, extrémní srdcař a bojovnice. Je schopná si v souboji zlomit všechny končetiny jen proto, aby donesla bod. Nebyla ani jediná chvíle, kdy bych slyšel, že by si na něco stěžovala. Andrea se furt směje, furt je pozitivně naladěná a tohle jsou lidi, se kterými chcete v Survivor být. Když jsem potřeboval pomoct, tak mi vždycky se vším pomohla, například s rybařením. Každý večer stála u hrnce a dělala kokosové chipsy pro celý kmen. Myslím si, že spousta lidí (a hlavně kluků) by si z téhle holky měla vzít příklad za to, jak to v džungli zvládá.

Komu fandíš?

Fandím Andree a Johance z kmene Rebelů. Přeji to ale svým způsobem všem, protože už jen to, že tam jsou, si zaslouží obdiv. Nemá cenu řešit nějaké osobní věci.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený PETR HAVRÁNEK (@petr_havranek)

Jak to bylo v duelu s Filipem?

Bylo to mnohem náročnější, než jsme si mysleli. Trvalo to hrozně dlouho, stáli jsme tam přes půl hodiny. Když Ondra řekl, že máme dát paty k sobě a upažit, tak se mi to asi po dvou vteřinách podařilo a koukal jsem, co se asi bude dít. Koukal jsem vedle na Fílu, který se tam trápil. Ondra odpočítával a než to ukončil, tak mi spadla ta kostička. A najednou bylo úplné ticho. Všichni se na sebe koukali a nikdo nevěděl, jestli jsem vyhrál já, nebo Fíla, když nestál v té pozici. V tu chvíli se Ondra otočil a mluvil zády k nám s produkcí přes sluchátko. Otočil se zpět a říká: „Duel vyhrává Filip.“ Můžeme to tady analyzovat, jak chceme, ale je to úplně jedno, mně ta kostička spadla dřív než Ondra odpočítal. To, že neměl Fíla nohy u sebe, je vedlejší. To je Survivor. Fíla vyhrál a já šel domů.

Bál ses skočit z helikoptéry?

To byl na začátek jeden z největších zážitků. Nejvtipnější bylo, že v té helikoptéře byly tři sedačky. Tak jsme na to tak koukali a říkali jsme si: „Tyjo, nás je ale šest. Jak v té helikoptéře poletíme?“ Přišel za námi pilot a říká: „No problém, no problem.“ Vyndal ty sedačky a říká, že teď už tam máme místo. Jak jsem seděl na kraji, tak jsem půlkou zadku byl ven z helikoptéry, protože jsme letěli s otevřenými dveřmi. Jsem si říkal, že když do mě někdo žďuchne, tak asi poletím. I ten pás, který jsem měl byl úplně zbytečný. Soňa se složila, Švanci z toho byl úplně hotový, protože nesnáší létání. Vtipné také bylo, když si prohlédli dvoumetrového Filipa a říkají: „Až budeš vyskakovat, tak hlavně seskoč jenom dopředu a dolů. Ne, že budeš vyskakovat nahoru, protože jak jsi vysoký, tak by ti ta vrtule mohla useknout hlavu.“ Hned na začátek to byla obrovská haluz a říkali jsme si, že nás čeká opravdu velké dobrodružství.

Kolik jsi zhubl?

Těžko se tomu věří. Koukal jsem na to jako péro z gauče. Zhubl jsem 16 kilo. Je pravda, že jsem tam jel s lehkou zásobičkou. Byla to také jediná příprava, díky které jsem si Vánoce užil opravdu plnými doušky. Měl jsem z čeho brát, ale jak jsem říkal, nevadilo mi být v džungli nebo ležet na prkně, ale tím největším strachem byl hlad. Do té chvíle jsem si ani neuměl představit, co to vlastně je, když má člověk hlad. To je asi pro všechny v Survivor nejhorší. Na všechno ostatní si člověk zvykne, ale na hlad ne. Ten vás tam trýzní až do morku kostí.

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál, a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady