Pítrovy břišáky jsou zpátky! Jak moc se v Survivor změnil?

Love Island a Survivor. Dvě odlišné reality show, na které se i jinak připravujete. Na Love Islandu chcete vypadat co nejlépe, abyste byli co nejvíce přitažliví. Ale v drsné show o přežití Survivor? Tam je to úplně naopak...

Než šel Pítr do Survivor, tak se jídla rozhodně nebál a postaral se o to, aby měl dostatečnou zásobu. „Využil jsem toho, že byly Vánoce. Řekl jsem mamce, ať koupí o 8 kilo brambor navíc na salát a 10 kilo navíc masa na řízky. A všechno to bylo pro mě. Všem divákům se chci tímto omluvit, že v prvních dílech budu vypadat jako z pořadu o hubnutí,“ svěřil se Pítr před Survivorem.

Kokos a lžíce rýže na den není moc a tělo si to časem začne vybírat. Konkrétně u Pítra se znovu objevily jeho ztracené břišní svaly a po tuku v oblasti bříška už není ani stopy. Zhruba 16 kilogramů dole dělá divy. Jen se podívejte sami.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený PETR HAVRÁNEK (@petr_havranek)

Love Island

Abychom ale nezůstali jen u toho, jak Pítr vypadal, když šel bojovat o přežití, tak si pojďme připomenout ostrov lásky. Vypracovaná těla, flirt a kupa přitažlivosti. Samozřejmě ještě i láska, Pítr si tam našel tu svou, Gábi Gášpárovou. A jestli ji na něm přitahovala právě jeho fit postava? Nebylo by divu, kdyby ano.

FOTO:  Nova.cz

Diváci

A jak jste reagovali na Pítrovu proměnu vy?

„Nikdy mi nepřišlo, ani v prvních dílech, že má trochu bříško. Sekne mu to. Hlavní je to, jak se bude cítit ve svém těle doma. Buď si to tak nechá, anebo přibere,“ píše jedna divačka.

„Se musel pořádně vycpat, než odjel, aby měl z čeho čerpat,“ píše další. Nebo: „Pítr šel do Survivor, abychom zase našly jeho ztracené břišáky.“

Pítr
Pítr  |  FOTO:  TV Nova

​ A pokud vás zajímá, jak zhubli i ostatní soutěžící Survivor 2023, tak se podívejte v článku níže.

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

 

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady