Survivor nepůjde okecat jako Love Island, říká model v důchodu Petr Havránek

Z reality show Love Island si přivezl partnerku. Co si přiveze Pítr z Dominikánské republiky? Čeho se bojí? A jak prožívá hlad? Otázky, na které po osmé kmenové radě známe odpověď. Kromě aférky, která údajně proběhla mezi ním a jeho bývalou partnerkou Andreou, si Pítr odváží reputaci jednoho z největších bojovníků Survivor 2023. Hned zpočátku se mu povedlo rozdělat oheň pomocí pokličky, což se v dějinách Survivor ještě nikomu nepovedlo, ze soubojů nosil body a na ostrově platil za jednoho z nejlepších hráčů. Vaz mu zlomila sociální hra. Pítr skončil v duelu s Filipem, kterého se mu nakonec nepovedlo porazit. Je tedy desátým vyřazeným ze show Survivor 2023.

Podívejte se na rozhovor s Pítrem před jeho odletem do Survivor.

Z Love Islandu sis přivezl přítelkyni. Co si přivezeš ze Survivor? 

Doufám, že přítelkyni už ne. To by ta současná nebyla šťastná. Vlastně doufám, že kromě zážitků už nic. Doufám, že všichni červíci a paraziti zůstanou v Dominikáně.  

Účastník soutěže Survivor 2023 Petr Havránek  |  FOTO:  TV Nova

Je těžší někoho sbalit, nebo přežít v drsných podmínkách džungle? 

Survivor bude určitě složitější. S balením holky to vždy nějak dopadne, přinejhorším kámošům vždy můžu říct svou verzi. Survivor ale okecat nepůjde. 

Veřejnost modely většinou vnímá s předsudkem, že jsou moc citliví na svůj zevnějšek. V Survivor asi nastanou situace, kdy ti to nebude slušet, jsi na to připravený? 

I když jsem se deset let život jako model, tak ve volným čase jsem spíš v survivor módu. Takže on to nebude úplný rozdíl od toho, jak vypadám běžně. Já úplně nedbám na to, jak vypadám. Samozřejmě, když musím, tak se učešu, zuby si taky čistím a občas se i osprchuju. 

Na co se nejvíc v Survivor těšíš a čeho se nejvíc obáváš? 

Nebojím se pavouků ani jiných zvířat, ale bojím se hladu. Jsem dost rozjezenej a je úplně normální, že sním i tři porce oběda.  

Připravuješ se na ten hlad nějak? 

Využívám toho, že jsou Vánoce. Řekl jsem mamce, ať koupí o 8 kilo brambor navíc na salát a 10 kilo navíc masa na řízky. A všechno to bylo pro mě. Všem divákům se chci tímto omluvit, že v prvních dílech budu vypadat jako z pořadu o hubnutí.  

Zažil jsi někdy situaci, že by sis musel něco ulovit nebo najít k jídlu? 

Asi ne. Nenapadá mě žádná situace, která by nesouvisela s mou leností jít někam něco si koupit. 

Jak reagovala tvá partnerka, když zjistila, že na delší dobu odcestuješ? 

Není ráda, že nebudeme spolu, ale zároveň mě podporuje. Ze začátku byla smutná, ale teď už mě provokuje, že se těší, až na mě bude koukat v televizi, jak mám poslední zrnko rýže, a ona bude jíst čokoládu. 

Jaká bude tvá role v týmu? 

Kuchař asi nebudu. Já jsem takovej kluk pro všechno. Myslím si, že je se mnou docela zábava. Budu se snažit být mentální vzpruhou pro ostatní, když se někdo bude hroutit. Nebude mi vadit tam běhat se sekerou a postavit něco nebo pomáhat při lovu, ale zpracování potravin už bych nechal na někom jiném.  

Když jsi ve stresu, co ti pomáhá dostat se do pohody? 

Když jsem ve stresu, uzavřu se do sebe. Nepotřebuji být sám, ale moje okolí to na mě určitě pozná. Stáhnu se a mlčím. Když bude nejhůř v Survivor, tak uteču do džungle. 

Kam až to chceš dotáhnout? 

Kdo říká, že to vyhrát nechce, tak lže. Ale přiznám se, že to hlavní je zážitek. Hrozně se těším, že to bude takový tábor s o něco náročnějšími podmínkami. 

Další informace najdete na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady