Pítr a Filip už jsou ze Survivoru doma. První rozhovor hned po příletu!

Je to tak! Fotka, která v posledních dnech prolétla médii a která zobrazuje vyhublého Pítra a Filipa, zachycuje oba soutěžící při jejich společného návratu z Dominikánské republiky.

Vzhledem k tomu, že jsou soutěžící na ostrově déle, než se vaše oblíbená reality show vysílá na Voyo a v televizi, je jasné, že se během této prodlevy na ostrově odehraje spousta věcí. Proto se může stát, že vaši favorité už jsou dávno ze hry venku. Právě tak byla pořízena i fotka z letiště, na které jsou spolu Pítr a Filip při cestě domů.

Pítr, Gábina a Andrea
Těsně po návratu jsme Pítra, který na ostrově strávil víc jak jeden měsíc, na letišti vyzpovídali. Co říká na to, co se mediálně odehrálo mezi ním a Andreou? Podle něj byli on i jeho partnerka na tuto kauzu připraveni. „Já jsem počítal s tím, že to přijde. Řešili jsme to i s Gabčou i s Andreou. Byli jsme nejsnazší terč. Mě to netrápí. I se nad tím pousměju. Jak já, tak Andrea víme, kde přesně jsou hranice. Ona ví, že já mám doma Gabču.“ I přesto je to Pítrovi líto hlavně vůči Gábině, která si v jeho nepřítomnosti užívala dovolenou v Karibiku. Tam odcestovala na dovolenou s loňskou soutěžící Xenií. ​Koho považuje Pítr za favorita na vítěze letošní řady? A komu nechal na ostrově tajemný dárek? Podívejte se na celé video výše.

Filip a jeho rum
Nejen Pítr, ale také modrovlasý Filip přiletěl na pražské ruzyňské letiště s více jak dvouhodinovým zpožděním. Co se stalo? „Těsně před odletem jsme se vrhli na poslední nákupy na letišti a viděli tam dominikánský rum. Ptali jsme se, který je nejlepší. Každý poradil jiný. Nakonec jsme skončili s plnou taškou. A když jsme šli přes celní zónu, tak nás zadržela kontrola s tím, že toho vezeme nějak hodně. Tak jsme museli zaplatit poplatek. Ale v pohodě, všechno nám nechali.“  

I když to jen málokdo čekal, Filip v soutěži vydržel skoro padesát dní. Není tedy divu, že už se teď těší domů na svou přítelkyni, která na něj čekala i po dobu jeho účinkování ve slovenské reality show Farma

Kdo je nyní váš favorit na vítěze? Hlasujte v anketě, kdo se podle vás stane novým držitelem titulu Survivor. 

​​​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a každou středu a čtvrtek i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady