Gábi se sbalila a odletěla z Česka! Nezvládla pohled na Pítra s Andreou v Survivor?

Už měsíc Pítr společně s ostatními soutěžícími bojuje o přežití v drsné show Survivor 2023. Náhodou se ale ocitl ve kmeni s modelkou Andreou Bezděkovou, se kterou má společnou minulost...

Na Pítra doma čeká partnerka Gábi, která musí svou lásku po boku jiné ženy sledovat. Rozhodla se proto raději odletět sama za dobrodružstvím?

Gabriela Gašpárová na svém Instagramu oznámila, že na dlouhou dobu odlétá pryč. Nejednoho fanouška proto napadlo, že odjíždí do Dominikánské republiky, aby si pohlídala, co je její. Tak to ale vůbec nebylo. Rozhodla se totiž pro spontánní výlet společně s loňskou soutěžící Survivor Xenií Gregušovou a jejím přítelem. Ti si totiž prošli podobnou situací, kdy měla Xénia na ostrově bližší přátelský vztah s Tomášem. Není tedy nikdo, kdo by chápal tuto situaci líp než oni.

Překvapení

Gábi ale dopředu nevěděla, na jaké dobrodružství se chystá. „Xénia s Lukym mi zavolali, ať s nimi jedu na dovolenou a zkrátím si tak čekání na Pítra. Já na to, že pojedu kamkoliv, hlavně ať nejsem doma,“ napsala do stories na Instagramu.

Gabriela Gášpárová
Gabriela Gášpárová  |  FOTO:  Instagram Gabriely Gášpárové

Plavba

​A kde že se loňská soutěžící Love Islandu nachází? Její dovolená je okružní plavba kolem Karibiku. První zastávkou byla Jamajka a druhou Kolumbie. „Jamajka mě naprosto pohltila svou atmosférou, až mě mrzí, že jsme tu strávili jen jeden den. Určitě stojí za delší výlet,“ píše Gábi u příspěvku. 

​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a každou středu a čtvrtek i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady