• Pořady
  • Survivor
  • Pítr a Gábi utnuli spekulace: Jsme spolu a šťastní!

Pítr a Gábi utnuli spekulace: Jsme spolu a šťastní!

V drsné reality show Survivor měl Pítr blízko k modelce Andree Bezděkové, která je zároveň jeho bývalou přítelkyní. Strhla se tedy lavina spekulací, že na ostrově spolu něco mají. Jeho nynější přítelkyně Gabriela Gášpárová to nenesla moc dobře. Teď je ale Pítr zpět. A všechno si to vyříkali.

Gábi se během účinkování Pítra v reality show Survivor rozhodla odjet z ČR a vyčistit si hlavu. Mezitím se ale její přítel stačil vrátit. Společně se tak na cestách minuli. Po jeho návratu se spolu nikde neukázali a nikdo o nich nic nevěděl. Společně ale utnuli všechny spekulace vyjádřením na Instagramu.

​​Gábi, navázali jste ve vašem vztahu tam, kde jste skončili?

My jsme spolu doma teď úplnou chvilku, ani ne týden. První dny jsme si užívali, vůbec jsme neřešili okolí, protože se milujeme a jsme hodně rádi, že jsme zase spolu. Probírali jsme ty věci a zjistili jsme, že ne všechno bylo tak, jak to bylo publikované, a že to přežijeme.

Jak jsi reagovala, když ti Pítr zavolal, že v Survivor vypadl?             

To byla docela sranda, protože když mi zavolal a zeptal se mě, kde jsem, hned poznal, že nejsem doma. Tak jsem mu řekla, že jsem uprostřed Karibiku. Plavila jsem se na lodi a ani jsem sama nevěděla, kde jsem, a byl to zvláštní moment, protože Pítr vůbec nechápal. Hned jsem poznala, že byl hrozně zklamaný. Chtěla jsem si zkrátit čekání na něj a on mezitím přijel. To se může stát jenom nám.

Čekala jsi, že se vrátí tak brzy?

Byl to pro mě šok. Vůbec jsem nečekala, že by vypadl. Počítala jsem s tím, že se vrátí až úplně na konci, že se dostane do sloučení bez problému. V Survivoru se může stát cokoliv, nikdy si nemůže být člověk jistý. Pítr byl od začátku silný hráč. A jestliže na to ostatní začali pomalu přicházet, tak chápu jeho vypadnutí. Měl ale velký potenciál a bohužel se stala chyba.

Pítr se zmínil, že jste se o Andree bavili, než odletěl. Věřila jsi mu tedy po celou dobu?

Čekala jsem, že něco takového přijde, ale nečekala jsem, že to bude hned a v takovém měřítku. Samozřejmě, ať už je člověk uklidněný jakkoliv a jakkoliv se přesvědčuje, že to je jen televize, tak pořád nemá kontakt s tím druhým. Nevěděla jsem, co se mu honí hlavou. Protože jsem s ním nebyla v kontaktu, rozhodilo mě to. Myslím si, že by to rozhodilo úplně každého.

Jak jsi reagovala na Pítrovu reakci na tvůj vzkaz pro něj?

Hrozně mě to dojalo. Celou dobu se tam řešila Andrea a o mně tam z té druhé strany nepadlo ani slovíčko. Ale z jeho výrazu a reakce jsem hned poznala, že je všechno v pohodě a že to není tak, jak to vypadá z internetu.

​​Jaké jsou vaše plány do budoucna?

Průběžně se o všem bavíme. Nikdy jsme ale nebyli takoví, že bychom plánovali krok po kroku. Pokaždé, když jsme něco naplánovali, tak do toho přišlo něco jiného. Uvidíme, co nám teď život přinese. Myslím si, že máme dost neobyčejný vztah. Doufám ale, že všechny zkoušky už máme za sebou.

Pítr a Gábi
Pítr a Gábi poprvé na veřejnosti od Survivoru, CineStar Anděl 21. 3. 2023  |  FOTO:  Profimedia

Neplánuješ jít příští rok do Survivora, že byste se s Pítrem prohodili?

Kdybych si zrovna teď neudělala nová prsa, tak bych do toho i šla. Lákalo by mě to, ale v blízké budoucnosti úplně ne. Ale nikdy neříkej nikdy!

Pítr pro TN.cz

Debata o rozchodu vůbec neproběhla. Nedělo se nic, co by nemělo. Když jsem se díval na ty sestřihy, tak v nich také nic není, když si odmyslím tu romantickou hudbu.

I já vím, že je blbé, když moje bejvalka leží vedle mě. Bál jsem se, aby to nespustilo přesně tyto věci, které to spustilo. Ale nikdy jsem u Andrey necítil, že by tam z její strany bylo víc, než by mělo. Oba známe ty hranice.

​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál, a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady