Pítr mě v Survivor překvapil! Proč na něj Gábi před televizí křičí?

Stříbrný pár Love Islandu 2021 Petr Havránek a Gabriela Gášpárová jsou spolu šťastní od té doby, co se vrátili z Kanárských ostrovů. Pítr se ale rozhodl pokořit i jiný ostrov. A to v reality show Survivor v Dominikánské republice.

Jeho přítelkyně Gábi nám prozradila více o jejich vztahu. A reagovala také na nejlepší momenty Pítra na ostrově v kmeni Hrdinů. Co ji nejvíce šokovalo?

Odloučení

Pítr a Gábi se zamilovali na Love Islandu.  A trvá to doteď. I proto je pro Gábi tak těžké, když je její druhá polovička pryč. „Bylo to horší o to, že ještě předtím, než Pítr odletěl, tak mě stihl odvézt na operaci prsou. Při rekonvalescenci jsem nebyla ničím zaměstnaná. A tak jsem furt myslela na to, jak se mu asi daří. A čekala jsem na první díl jako na smilování,“ svěřila se Gabriela pro nova.cz.

Kutil

Největším překvapením pro asi všechny diváky byl moment, kdy Pítr rozdělal oheň pokličkou. Stejně na tom byla i Gábi: „Cokoliv, co doma děláme, tak se toho ujme Pítr. Ať je to stavění postele nebo jiného nábytku. I doma je dost zručný. Ale to, že rozdělá oheň pokličkou, by mě ani ve snu nenapadlo. Přehrávala jsem si to znovu a říkala jsem si: ‚Tohle je můj Pítr?‘ Musím ho ale prásknout, že žádnou přípravu nepodstupoval,“ směje se Gábi.

Napětí

Nikdo z bližších nemá žádné informace o tom, jak se soutěžícím daří. Jediné, na co mohou čekat, je díl na Voyo nebo v televizi. Gábi často Pítrovi na dálku radí. „Zatím se mu dost daří, tak zatím na tu televizi nemusím řvát. Ale byl tam jeden moment při hře, kdy byl zmatený ze skládačky, a to jsem na něj křičela: ‚Tam tu kostku máš, podívej se pořádně!‘ Rozhodně to tedy prožívám.“

Survivor 2024?

Přihlásila by se do drsné reality show Survivor i Gábi? „Hrozně mě to láká. Už jen proto, že už jsem si jednou reality show prošla. Baví mě objevovat nové věci, svoje limity a zkoumat sebe sama v nekomfortních situacích. Přemýšlela jsem ale nad tím, jak to tam ženy zvládají zdravotně. A nevím, jestli bych to zvládla. Třeba se ale jednou odhodlám a půjdu to zjistit.“

​Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

A chtěli byste vědět, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Tak sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady