Joe a Marek se ve fitness centru pořádně předvedli! Jak to ale mají herci ve skutečnosti?

Sportem ku zdraví, říká se. A stejný názor na to mají i Marek a Joe alias Filip Křížek a Uwa Vaník. Jak sportovně aktivní jsou a co by si chtěli ještě v životě zkusit?

Scénám ve fitku se Joe nevyhl. Do fitka totiž nechodí a podle něj to tak i vypadá. Na rozdíl od Filipa, který si zacvičí, a to ještě i rád. Uwa ale od dětství hraje hokej. A nejen to. „Věnuju se všem sportům, co jsou. Když mi někdo zavolá, pojď hrát pinčes, jdu hrát pinčes. Pojď na tenis, jdu na tenis. Pojď hrát fotbal, jdu hrát fotbal,“ svěřil se představitel Joea.

​Marek si s Joem ale hokej asi nezahraje. Neumí totiž bruslit. Lákají ho, ale mnohem adrenalinovější sporty, některé jsou podle něj klasika. „Chtěl bych si zkusit skydiving a nejlépe v jiném kontinentě. Zkusil jsem si ale klasiky, jako je bungee jumping, skok padákem. Vyhledávám takové to nebezpečí, když jde člověku o život, to mě osobně nadchne,“ přiznal Filip alias Marek.

​Uwa sice není samý sval, ale zato imponuje svou výškou. Může to však být i mínus. Bohužel si kvůli tomu nemůže splnit svůj dětský sen. „Chtěl bych se svézt ve formuli 1, protože to jsem ještě nikdy nejel. Jenomže mám problém, jsem vysoký a formule 1 jsou pro prcky,“ dodal Uwa.

Premiérové díly hrané reality show Praha – den & noc najdou diváci vždy s týdenním předstihem na Voyo. Nova Fun je vysílá od pondělí do pátku večer kolem 21:30.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Praha – den & noc

Články k pořadu Praha – den & noc

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady