Konec dobrý, všechno dobré? Tohle čekalo na hlavní hrdiny hrané reality show Praha – den & noc

Hraná reality show Praha den & noc je u konce. A jestli to skončilo dobře, nebo špatně? Na to se pojďme společně podívat.

Začalo to jedním bytem a pár lidmi, kteří v něm začali bydlet. Ty však provázely různé životní nešvary. Společně si ale byli na blízku, a tak se málokdy stávalo, že daný problém řešil člověk sám. Nakonec to ale pro všechny skončilo vcelku dobře!

Joe a Aňa

Díky Juliině nápadu teď Joe vlastní bistro. Tedy ne to, kde pracovala Leyla, ale úplně jiné. Zadarmo to však nebylo. Musel totiž zastavit servis i byt. A díky tomu, jakou najal servírku, Aňa randí už čtvrt roku a nemůže být spokojenější.

FOTO:  TV Nova

Olda a Franta

Olda je beznadějný a bláznivý případ. Doufá totiž v jedno – že se díky své influencerské kariéře stane hvězdou. Třeba i v televizi. My ostatní prý budeme jen valit oči. Nebude v tom ale sám, jeho potkan Tříska v tom jede taky. Neobešlo by se to bez Franty, který mu jako vždy „věří“. Společně tvoří vtipnou dvojku, která se neustále jen škádlí.

FOTO:  TV Nova

Sofie

Dočkala se svého šťastného konce. Upřednostnila Standu před její pěveckou kariéroum, a tak se dočkala zásnubního prstýnku. Společně se Standou se odstěhovali do Itálie a brzy začnou plánovat svatbu, kam přes neshody pozvala i Míšu. Přátelství je pro ni totiž mnohem důležitější.

FOTO:  TV Nova

Karlos

Lásky s Leylou se Karlos nedočkal. Věřili byste, že to bylo jeho vůbec první odmítnutí od ženy? Zlomila mu srdce a tím srazila i jeho hřebínek. Ikdyž – to jsme na omylu. To by nebyl Karlos, aby zlomeného srdce nevyužíval ku prospěchu zájmu žen...

FOTO:  TV Nova

Hanka a Krtek

Poslechla svého otce a díky jejímu koncertu, kam se přišel Krtek podívat, jsou opět spolu. Nebo se o to aspoň snaží. Jen doufají, že je její sláva nepovalí a společně to zvládnou.

Galerie

Julie

Turné s Vencou bylo neskutečné a Julie se nemůže dočkat, až příští rok pojedou na další. Tedy, jak známe Julii, jestli ji to s jejím přítelem ještě bude bavit a nepřesune se zase o dům dál...

FOTO:  TV Nova

Míša a Šárka

Zlomené srdíčko si Míša léčila dlouho. Libora totiž opravdu milovala. Díky Šárce, která je její velkou oporou, to ale zvládla. Seznámila ji totiž s Williamem, který jí pomohl uskutečnit její první divadelní hru, ve které bude hrát. Šárku také čeká společná budoucnost, a to s Williamem. Dalo by se říct, že dvě mouchy jednou ranou.

FOTO:  TV Nova

Leyla a Marek

Stará láska nerezaví! A to platí i u Leyly a Marka. Znovu si totiž k sobě našli cestu. Přece jen ti, kteří spolu mají být, tak budou. Třeba až do smrti?

FOTO:  TV Nova

Všechny díly hrané reality show Praha den & noc můžete vidět na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Praha – den & noc

Články k pořadu Praha – den & noc

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady