Tanečník tělem i duší! Co všechno Olda předvedl v Praha – den & noc?

Olda je bláznivý a nestydí se za to. Je to totiž pořádný extrovert, který to na parketu umí pořádně rozjet. S ním byste do klubu rozhodně jít chtěli!

Kluk, co neumí šetřit peníze, balit holky a vařit. A už vůbec ne, aby si zařídil někde nějaké zaměstnání. To je celý Olda. Zaručeně se s ním ale pobavíte a zatrsáte v klubu. Někdo to totiž umí a někdo ne. Dalo by se říct, že tanec má prostě Olda v krvi.

Jak Oldu vidí jeho představitel Kristián Soukup?

Sám představitel Oldu popisuje jako šílence, který má sklony k problémům, ze kterých se ale vždy vykroutí. Ať už je to neplacení nájmu, lichváři, co požadují peníze za půjčky, nebo jeho propagační akce, kde nezmíní datum konání.

​Nejenže se vykrucuje z věcí, které si navaří a spousta lidí se na něj zlobí, ale kroutí se i u žen v klubu. Těm se to ale moc nelíbí a Olda nejednou dostal pěkně za uši. Nic si z toho ale nedělá a zkouší to dál. Oldu totiž nic nezastaví. I kdyby na parketu nehrála žádná hudba!

Premiérové díly hrané reality show Praha – den & noc najdou diváci vždy s týdenním předstihem na Voyo. Nova Fun je vysílá od pondělí do pátku večer kolem 23:00.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Praha – den & noc

Články k pořadu Praha – den & noc

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady