Nepřemýšlejte jižním regionem! Jak si podle Míši s Aňou nenechat zlomit srdce?

Láska je krásná, pokud vám tedy váš protějšek nezlomí srdce. Karlos totiž spíše využívá situací než miluje. Míša s Aňou z Praha – den & noc mají své tipy a triky, aby takové muže poznaly a vyhnuly se jim!

Ne vždy je špatné si jen užívat, ale častokrát to končívá bolístky a zklamáním. „Vnímám to tak, že když je to všechno strašně rychle, když během jednoho týdne chlap vyznává lásku, stěhuje se, nosí si kartáček a je tam mnoho sladkých řečí, tak to je potom podezřelé. To hluboké se buduje postupně a v tom je to kouzlo,“ prozradila Vindy, představitelka Míši.

FOTO:  TV Nova

Jak by řekla Aňa: „Nepřemýšlet svým jižním regionem a jít trochu po té hloubce.“ To samé by platilo i opačně. Ne vždy za to mohou totiž muži. „Jsou tací, nejenom muži, ale i ženy, kteří sbírají své protějšky jako pokémony. A na tom není nic špatného, pokud to řeknete narovinu,“ dodala Kateřina alias Aňa.

Ten pravý protějšek si každý z nás představuje úplně jinak. Vindy s Kateřinou mají jasno. Důležitým kořením lásky je humor. „Měl by vás umět rozesmát, protože když se něco pokazí, je fajn, když se tomu pak společně rozesmějete,“ řekla nakonec Aňa.

Premiérové díly hrané reality show Praha – den & noc najdou diváci vždy s týdenním předstihem na Voyo. Nova Fun je vysílá od pondělí do pátku večer kolem 21:30.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Praha – den & noc

Články k pořadu Praha – den & noc

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady