Aktéři z Praha – den & noc v ateliérech Ulice: Co je překvapilo nejvíce?

Herci z Praha den & noc nějčastěji natáčejí v bistru, na bytu nebo v autoservisu. Nyní měli možnost zjistit, jak to vypadá v rozsáhlých ateliérech, kde se natáčí seriál Ulice! Co na to říkali?

Zatímco Ulice se natáčí v ateliérech, byt, kde vzniká Praha den & noc, je skutečně bytem. „Je zajímavé, jak je to všechno u sebe. Člověk to v televizi vidí úplně jinak. Myslel jsem si, že to točí v těch barácích,“ byl překvapený David Jordan alias Krtek.

FOTO:  TV Nova

​Herce z Praha den & noc také překvapilo velké množství dekorací, které se v ateliérech nacházejí. Navíc vypadají velmi realisticky. „Díváte se z okna a je to tak krásně udělané, že to opravdu vypadá, že se díváte z okna. Takové triky se mi líbí,“ směje se Aňa.

FOTO:  TV Nova

​Které seriálové postavy jim přirostly k srdci? „To je jasné. Paní Nyklová a pan Nykl. Baví mě charakter jejich postav,“ svěřil se Krtek. Stejný názor mají i Aňa s Míšou: „Lumír. Ze zlouna se propracoval do role hodného taťky. Já mu fandím.“

Premiérové díly hrané reality show Praha – den & noc najdou diváci vždy s týdenním předstihem na Voyo. Nova Fun je vysílá od pondělí do pátku večer kolem 21:30.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Praha – den & noc

Články k pořadu Praha – den & noc

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady