Marek z Praha – den & noc bude otcem. Bylo dítě v plánu?

Marka můžete znát z hrané reality show Praha – den & noc jako hasiče, fotografa a hlavně jako jednoho ze spolubydlících v bytě na Václavském náměstí. Jeho představitel Filip Křížek nedávno oznámil radostnou novinu! S přítelkyní Nikolou očekávají příchod dítěte.

Těhotenství plánované nebylo, ani jeden z nich totiž nečekal, že by se něco takového mohlo stát. Osud tomu ale chtěl jinak, a tak si z dovolené v Itálii přivezli dáreček. „Přišlo to a rozhodli jsme se, že si miminko necháme, protože pokud se mají lidi rádi, tak nemusí nějak dlouho čekat. My už jsme spolu třetí rok,“ svěřil se Filip alias Marek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nikola Makulová (@maknikol)

Nevolnosti nastávající maminku naštěstí netrápí, a tak spolu pár nakupuje a zařizuje, co se dá. Miminko by totiž mělo přijít na svět začátkem ledna. I když zatím neznají pohlaví, představitel Marka v tom má jasno: „Doufám, že to bude chlapeček, ale hlavně ať je dítě zdravé.“

Premiérové díly hrané reality show Praha – den & noc najdou diváci vždy s týdenním předstihem na Voyo. Nova Fun je vysílá od pondělí do pátku večer kolem 21:30.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Praha – den & noc

Články k pořadu Praha – den & noc

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady