Konec jedné éry: Policii Modrava si každou neděli nenechalo ujít více než 1,7 milionů diváků

Jana Vinická (Soňa Norisová) a její tým včera večer vyřešily svůj úplně poslední kriminální případ. Krásná příroda, skvělé obsazení, zapeklité případy a silné lidské příběhy v režii filmového hitmakera Jaroslava Soukupa stojí za úspěchem čtvrté a závěrečné řady seriálové legendy, kterou si nenechalo ujít každý týden v průměru 1,739 milionů diváků starších 4 let. Stal se tak nejúspěšnějším pořadem letošní podzimní sezony napříč všemi televizními stanicemi.

Všechny série Policie Modrava můžete zhlédnout na Voyo. „Policie Modrava se stala naprostým fenoménem a letošní závěrečná řada pak s přehledem neporazitelným lídrem ve všech cílových skupinách ve svém slotu,“ shrnuje programová ředitelka TV Nova Silvia Majeská a dodává: „Velké díky patří celému štábu pod taktovkou režiséra Jaroslava Soukupa za vynikající práci, hereckému obsazení za skvělé výkony a v neposlední řadě divákům, kteří se k nám každou neděli večer vraceli a sledovali s námi napínavé případy kašperské policie.”

Poslední, čtvrtá série vyvrcholila v neděli večer a rozloučila se s diváky epizodou Případ neznámé ženy s 33,37% podílem na sledovanosti v cílové skupině 15–54. Poslední díl přilákal k televizním obrazovkám 1,754 milionu diváků v širší cílové skupině 4+. Stal se tak jako již tradičně nejsledovanějším pořadem nedělního večera ve všech hlavních cílových skupinách. Celkově během osmi nedělních večerů sledovalo detektivku v průměru 1,739 milionu diváků starších 4 let a držela si skvělý share 33,52 % v CS 15–54.

​„Na seriálu Policie Modrava jsem pracoval s chutí a radostí. Bylo to téma, které mě vnitřně uspokojovalo a mohl jsem v něm zúročit všechno co vím o Šumavě a co se za ta léta nastřádalo v mém podvědomí. Myslím, že diváci nějak vycítili, že jsme Policii Modravu dělali s láskou a znalostí Šumavy. Jsme šťastní, že náš seriál má tak obrovský divácký úspěch. Přesto jsme se rozhodli, že v nejlepším se má skončit, a celý seriál jsme ukončili čtyřicátým dílem,“ ohlíží se za vznikem Policie Modrava režisér Jaroslav Soukup.

Související videa

Jaroslav Soukup
Jaroslav Soukup

​Policie Modrava, zasazená do krásného prostředí Národního parku Šumava, měla premiéru v únoru 2015 a hned od začátku patřila mezi nejoblíbenější pořady na televizních obrazovkách. Letošní nové díly si alespoň sledovalo (alespoň 3 minuty) více než 4 miliony diváků starších 4 let. Policie Modrava se tak zařadila mezi nejúspěšnější české seriály na televizních obrazovkách.

Bonusové materiály, rozhovory a informace ze zákulisí natáčení najdete na webu nova.cz. Nenechte si ujít také dokument Policie Modrava Jaroslava Soukupa v pondělí 24. října v 10:50 na TV Nova. Celý dokument najdete už nyní na Voyo!

Zdroj dat: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni: 24. října 2022

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Policie Modrava

Články k pořadu Policie Modrava

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady