• Pořady
  • Policie Modrava
  • Soňa Norisová poslala fanouškům dojemný vzkaz. Co prozradila o pokračování Policie Modrava?

Soňa Norisová poslala fanouškům dojemný vzkaz. Co prozradila o pokračování Policie Modrava?

Nejsledovanější seriál Policie Modrava v neděli 23. října skončil osmým dílem čtvrté řady. Chybět bude nejenom fanouškům, ale také hercům! Představitelka kapitánky Vinické, Soňa Norisová, poslala fanouškům dojemný vzkaz. Na koho v něm zavzpomínala? A jaký má názor na další sérii?

Herečka Soňa Norisová se ujala hlavní role kapitánky Vinické, která v první sérii nastoupila na policejní oddělení jako nová šéfka a dostala na starost tým, který s ní ze začátku nebyl spokojený. Nakonec se z nich stala skvělá parta, která čtyři řady vyšetřovala napínavé příběhy odehrávající se na Šumavě.

Oblíbená postava

„Milí fanoušci Policie Modrava... Mám nostalgické pocity. Jsem vděčná za tuto příležitost, za všechny ty roky... Pracovali jsme spolu víc než deset let,“ napsala Norisová v příspěvku na Instagramu. 

Na place panovala příjemná atmosféra. Takže je i pro herce těžké, že seriál končí. „Za ty roky se z nás stala seriálová rodina. Lidé, kteří mi přirostli k srdci. Přátelé, kteří mi, věřím, zůstanou do konce života. Bohužel mnozí z nich už nejsou mezi námi, ale vzpomínky zůstanou,“ pokračovala herečka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sona Norisova (@sonanorisova)

Poděkování fanouškům

Fanoušci byli od začátku věrní seriálu Policie Modrava. Premiérové díly v průměru sledovaly více než 2 miliony diváků starších 4 let a také závěrečná čtvrtá řada se těší nebývalé divácké oblibě. Každou neděli ji v průměru sleduje více než 1,7 milionu diváků, převážně žen. (Zdroj dat: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni: 13.10.2022.)

Ani na fanoušky Norisová nezapomněla. „Také nám vznikla, díky vám fanouškům, divácká rodina. Děkujeme za vaši přízeň po celé ty roky. Velmi si toho vážíme. I když to teď vypadá, že končíme...nikdy neříkej nikdy,“ dodala Norisová.

Reprízové epizody seriálu Policie Modrava sledujte každou neděli od 20:20 na Nově, všechny epizody najdete také Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Policie Modrava

Články k pořadu Policie Modrava

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady