Obrovská proměna Filipa Tomsy z Policie Modrava. Jak změnil image?

Zradilo někdy štáb Policie Modrava na Šumavě počasí? Jak náročné bylo dojíždění na plac? A jak to je s turismem na Modravě po úspěchu seriálu? Nejen na tyto otázky odpovídal herec Filip Tomsa!

Herec Filip Tomsa, který v Policii Modrava hraje oblíbeného poručíka Sedláčka, se stal hostem prvního poprázdninového dílu pořadu Na gauči. A leckdo ho možná ani nepozná!

Změna image

Herec Filip Tomsa, který si diváky získal nejen hereckým talentem, ale také svým charisma, nyní prozradil, že původně měl být Kamil Sedláček roztomilý nešika, kterému neustále padají věci. Diváci si ho ze seriálu pamatují především jako sympaťáka s bujnou kšticí. Tu herec Filip Tomsa po natáčení shodil! Jak se vám jeho nová image líbí?

Herec Filip Tomsa FOTO:  TN LIVE

Odloučení od rodiny

Seriál Policie Modrava diváky kromě propracovaných případů uchvátil také nádhernou krajinou. A ještě aby ne – natáčelo se v šumavských lesích a autentických exteriérech i interiérech. Ani jedna scéna není natočená v ateliéru! „Šumava je krásná, ale trošku z ruky. Takže dojíždění bylo trochu komplikované. V té době jsem měl malé děti a nechtěl jsem přijít o jejich dětství,“ odpovídá Tomsa na otázku, jak náročné bylo trávit tolik času mimo domov. Snažil se proto za rodinou vracet kdykoliv to jen šlo, i kdyby to mělo být jen na jeden den.

Pravá ruka Vinické

​Tomsa se od začátku seriálu pohybuje po boku kolegyně Soni Norisové, jelikož je postava poručíka Kamila Sedláčka pravou rukou kapitánky Vinické. „Jsem její prava ruka a většinou stojím za jejím levým ramenem,“ směje se herec. „Soňa je skvělá herečka a skvělá ženská, takže natáčení probíhalo bez problémů. Nikdy jsme neměli potíž si v čemkoliv vyjít vstříc.“

FOTO:  TV Nova

Hodně se diskutuje o tom, zda místním nevadí zvýšený zájem turistů o oblast. Co si o tom myslí herec Filip Tomsa? A zradilo natáčecí štáb na Modravě někdy počasí? Podívejte se na rozhovor a dozvíte se více!

Epizody seriálu Policie Modrava najdete na Voyo. Reprízové díly sledujte každou neděli od 20:20 na Nově.

​O zákulisí oblíbeného seriálu se více dozvíte v dokumentu Policie Modrava Jaroslava Soukupa:

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Policie Modrava

Články k pořadu Policie Modrava

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady