• Pořady
  • Policie Modrava
  • Seriál Policie Modrava skončil čtvrtou řadou. Jak dál sledovat oblíbené hrdiny?

Seriál Policie Modrava skončil čtvrtou řadou. Jak dál sledovat oblíbené hrdiny?

V neděli 23. října skončil fenomén, který si fanoušci TV Nova oblíbili. Režisér Jaroslav Soukup fanouškům oznámil, že čtvrtá řada je opravdu poslední. Ale i tak sledujte seriál Policie Modrava dál.

Posledním dílem s názvem Případ neznámé ženy se oblíbený seriál Policie Modrava rozloučil s fanoušky. Na TV Nova se objevoval od roku 2015, kdy měla premiéru první řada.

Překrásná příroda

Seriál se odehrával na Šumavě. Fanoušci si tak po celou dobu užívali krásnou přírodu. Místa jako Klatovy, Srní nebo Kašperské Hory jsou všem velmi dobře známé. Také proto na Šumavu jezdí turisté z celé České republiky, aby se podívali na místa, kde se seriál natáčel.

Šumavu si neoblíbili jen fanoušci, také herci na ni rádi jezdili. „Modrava je pro mě srdcová záležitost. Miluji Šumavu a myslím, že tento seriál je skvěle napsaný a natočený. Je to těžké, loučím se s kusem svého života a přáteli,“ svěřila se herečka Jaroslava Stránská, představitelka policistky Lucie.

Opakování, matka moudrosti

I když seriál Policie Modrava skončil, všechny epizody najdete na Voyo. Připomenout si ho můžete také na TV Nova každou neděli od 20:20 v reprízových epizodách. Již 30. října sledujte první díl druhé řady s názvem Nehoda.

​Nenechte si ujít také dokument Policie Modrava Jaroslava Soukupa v pondělí 24. října v 10:50 na TV Nova. Celý dokument najdete na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Policie Modrava

Články k pořadu Policie Modrava

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady