Nejlepší líbačky Vojty Dyka! Jak to rozjel v Panu profesorovi?

Vojtěch Dyk exceluje v roli Marka Vlčka v seriálu Pan profesor. A stejně jako jeho postava i on patří mezi idoly dívčích a ženských srdcí. V seriálu si Markovu přízeň získala kolegyně Karolína Beránková. Není ale jediná, na koho použil svůj šarm...

Snad nikdo si nedokáže představit, že by Marka Vlčka hrál někdo jiný než Vojtěch Dyk. Jeho pronikavé oči, okouzlující úsměv a charisma dostávají spoustu žen. A na Vojtu se diváci mohou těšit i ve druhé řadě Pana profesora.

První polibek s Karolínou

​V první řadě Pana profesora od začátku diváci sledovali, jak k sobě mají Marek Vlček s Karolínou Beránkovou blízko. Stále okolo sebe kroužili, až se nakonec ocitli v situaci, ze které našli jen jedno východisko – poprvé se políbili. I když to bylo v tu chvíli kvůli záchraně studentů, probudilo to v nich city, které se následně snažili neúspěšně potlačovat.

Vyznání lásky

​Marek s Karolínou se spolu mnohokrát dostali do problémů, většinou za ně mohl právě Marek. Při jedné scéně se k sobě dostali tak blízko, že přeskočila jiskra a další polibek byl na světě. Marek také vyznal Karolíně city.

Sex v nemocnici

​A právě citům člověk neporučí. Marek s Karolínou se jimi nechali unést, když byli společně v nemocnici kvůli studentům. Hádka se strhla ve vášeň – a aniž by nad tím přemýšleli, posunuli vztah o stupeň výš.

Jiná žena

​Karolína není jedinou ženou, která se v Markově okolí pohybovala. Předtím si užíval s doktorkou Monikou, která zachraňovala Markovy studenty, když se zranili. I tu uměl okouzlit a dostat tam, kam chtěl. Sice si Monika myslela, že by to mezi nimi mohlo být vážnější, ale Marek měl v hlavě už jen Karolínu.

Všechny epizody seriálu Pan profesor najdete na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Pan profesor

Články k pořadu Pan profesor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady