Vojta Dyk pod přísným dozorem! Kdo dohlíží na Pana profesora?

Herec Vojtěch Dyk se opět představí v roli Marka Vlčka, oblíbeného chemikáře a fyzikáře v seriálu Pan profesor. Spolu s Markem se vrací také kolegyně Karolína Beránková nebo ředitel Král. Druhá řada odstartuje na TV Nova ve čtvrtek 1. září.

V první řadě Pana profesora jsme mohli sledovat rozvoj Marka Vlčka, který nebral vztahy moc vážně. Do jeho života bez závazků ale vstoupila Karolína Beránková, která ho učarovala už od začátku. A ke konci první řady to vypadalo, že se tihle dva dali dohromady. Jak to s Markem bude dál? A došlo u něj k nějaké změně? „Je pořád stejný. Akorát, řekl bych, není tak single. Ale jinak si myslím, že snad bude pořád stejný,“ prozradil Vojtěch Dyk.

Změna však nastala v prostředí, kde se seriál natáčí. Zatímco pro první řadu si tvůrci vybrali Českou zemědělskou univerzitu, ve druhé si pronajali prostory, které měli jen pro sebe. „Je tu větší klid, jsme uprostřed parku a všechny věci jsou na jednom místě. Na zemědělce jsme točili za běžného provozu, tady to je takové studio a přitom to není studio. A je to živá škola... Já jsem moc spokojený,“ pochvaloval si Vojtěch nové prostředí.

FOTO:  TV Nova

​Komediální seriál měl úspěch nejen u diváků TV Nova, ale také v hercově okolí. „Na chalupě mi kluci na fotbale říkali, že jako dobrý, že je to zábavné... A jelikož na chalupě minulý rok jedna naše kamarádka - učitelka vyhrála Zlatého Ámose, tak se to tam dost sleduje... Na Vacově to prošlo,“ usmíval se herec.

Všechny epizody Pana profesora si můžete připomenout na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Pan profesor

Články k pořadu Pan profesor

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady