Velké změny v oblíbených seriálech! Kdo se vrací do Ulice, Ordinace nebo Specialistů?

Po krátké vánoční pauze se diváci televize Nova opět setkají se svými oblíbenými hrdiny. Kromě stálých tváří se mohou těšit také na velké návraty. Kdo znovu vstoupí do děje?

Devátá řada oblíbeného krimiseriálu Specialisté je ve znamení hned dvou návratů. Po třech letech se vrací na televizní obrazovky herci David Prachař v roli vrchního vyšetřovatele Pavla Vondráčka a Zuzana Kajnarová jako kapitánka Zuzana Koutná. „Se Specialisty jsem prožil krásné tři roky natáčení a po třech letech se vracím, trojka je magické číslo!“ svěřil se David Prachař.

Kreativní producentka seriálu Specialisté Heike Richter-Karst slibuje divákům nezapomenutelnou podívanou. Čeká nás tak řada akčních scén a překvapivých osobních linek a nečekaných rozuzlení těch nejzávažnějších trestných činů.“ 

Na nové díly seriálu Specialisté se můžete těšit v lednu 2023.

Sokyně na scéně
​Na své si také přijdou fanoušci Ordinace v růžové zahradě 2. Do Kamenice se vrací jedna z nejoblíbenějších postav – Bibi (Marika Šoposká). „Ano, je to tak. Bibi se konečně vrací! Pauza byla dlouhá a moc se na natáčení těším. Ona je moje srdcová role, to asi nikoho nepřekvapí. Návrat to pro ni bude velmi překvapivý, protože v Kamenici se za její nepřítomnosti událo docela hodně změn. No a Bibi bude muset jednat,” prozradila Marika Šoposká. Scenáristé si pro Bibi přichystali velmi zajímavý návrat a v nových dílech se bude muset mít na pozoru. Dějem zamíchá zdravotní sestra Johanka (Sabina Rojková). Mladou herečku si diváci televize Nova mohou pamatovat například ze seriálu Co ste hasiči.

Ordinace v růžové zahradě bude znovu ordinovat od 19. ledna na Voyo.

Vztahový trojúhelník
​O zajímavé děje nebude nouze ani v seriálu Ulice. Nový rok přinese hned několik změn a novinek u Magdy (Veronika Čermák Macková) a Prokopa (Ondřej Studénka). Do jejich životů se totiž vrátí Mirek (Daniel Bambas). Jeho návrat bude pro všechny nečekaný a rozhodně se neobjevil jen tak. „Mirek se vrací s velkým překvapením, které do jisté míry ovlivní i životy Magdy a Prokopa,“ prozradil pro nova.cz Daniel Bambas.  

​Daniel Bambas však není jediný krasavec, který se v jarní sezóně nečekaně objeví. Do života Gábiny (Aneta Krejčíková) a Šimona (Jakub Krause) bude čím dál více zasahovat Hynek (Roman Vojtek). „Hynek s Gábinou mají poměrně korektní vztah, ale společná výchova syna s sebou občas přinese témata, která spolu musí bývalí partneři vyřešit. Navíc Šimon, který je právě v pubertě, to rodičům úplně neusnadňuje. V nadcházející sezoně těch témat k řešení bude víc, a tak logicky vyvstane otázka, jestli by se neměly Šímovi v rámci výchovy trochu přitáhnout otěže a jestli by na něj neměl více dohlížet právě Hynek,“ svěřil se pro nova.cz Roman Vojtek.

Ulice se na televizní obrazovky vrací 2. ledna.

Související videa

Aneta Krejčíková
Aneta Krejčíková

Související videa

Roman Vojtek
Roman Vojtek

Související videa

David Prachař
David Prachař

Související videa

Zuzana Kajnarová
Zuzana Kajnarová

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady