Do Ordinace znovu po novém roce! Kdy můžete očekávat nové díly?

Hledáte nový díl svého oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2? Zajímá vás, jak se bude vyvíjet milostný trojúhelník Čestmír–Ondra–Alena? A kdo bude nový primář místo Leoše Máry? Nebojte, nic se neděje! Váš oblíbený seriál si jen dává vánoční pauzu, aby se mohl z kraje roku 2023 vrátit opět v plné síle!

Letos vůbec poprvé jsme se rozhodli divákům a fanouškům Ordinace nabízet premiérové díly po téměř celý rok, bez tradiční letní pauzy. Nicméně také Ordinace, stejně jako každý takto dlouhodobě uváděný seriál, má své pravidelné cykly a produkční pauzy. A tak nyní nastal čas si během adventu a Vánoc trochu odpočinout.

V novém roce se opět každý čtvrtek můžete těšit na premiérový díl s úžasnými zápletkami, se starými známými i zcela novými hrdiny, konkrétní datum se včas dozvíte.

Ordinace ještě nikdy nebyla tak nabitá!

Sledujte nás na našich sociálních sítích a na nova.cz a sociálních sítích seriálu, aby vám neunikla ani jedna novinka týkající se Ordinace v roce 2023. Nebo se zúčastněte originální výzvy Dopište si Ordinaci sami..., na jejímž konci na vás čeká osobní setkání s herci.

Na Voyo najdete všechny dosavadní díly seriálu! 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady