Do Ordinace znovu v roce 2023! Kdy můžete očekávat nové díly?

Zajímá vás, jak se bude vyvíjet milostný trojúhelník Čestmír–Ondra–Alena? A kdo bude nový primář místo Leoše Máry? Na nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 na Voyo se můžete těšit už brzy!

Letos vůbec poprvé jsme se rozhodli divákům a fanouškům Ordinace nabízet premiérové díly po téměř celý rok, bez tradiční letní pauzy. Nicméně také Ordinace, stejně jako každý takto dlouhodobě uváděný seriál, má své pravidelné cykly a produkční pauzy. A měla během Vánoc pauzu.

V novém roce se opět každý čtvrtek můžete těšit na premiérový díl s úžasnými zápletkami, se starými známými i zcela novými hrdiny. Na první díl v novém roce se můžete těšit už 19. 1.!

​​Ordinace ještě nikdy nebyla tak nabitá!

V novém roce čeká diváky spousta novinek – už zkraje roku se v Kamenici objeví hned tři nové postavy! První z nich bude tajemný lékař v podaní herce Vladislava Plevčíka, který hraje mladého lékaře Braňa. Druhou je herečka Kateřina Brožová v roli Ivety, ženy, se kterou se osud nemazlil. V Kamenici se rozhodne usídlit také sestra Evy Kalinové Johanka v podání Sabiny Rojkové. To ale není vše, diváky jistě potěší i jeden velkolepý návrat:  po delší pauze se vrací oblíbená postava Bibi. ​„Ano, je to tak. Bibi se konečně vrací! Pauza byla dlouhá a moc se na natáčení těším. Ona je moje srdcová role, to asi nikoho nepřekvapí. Návrat to pro ni bude velmi překvapivý, protože v Kamenici se za její nepřítomnosti událo docela hodně změn. No a Bibi bude muset jednat,” slibuje příznivcům Ordinace herečka Marika Šoposká. 

Na Voyo najdete všechny dosavadní díly seriálu! 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady