Patrik a Johanka si nebudou lhostejní. Píseň Tři přání odhaluje, co je v Ordinaci čeká

Cukroví je na stole, na adventním věnci hoří všechny čtyři svíčky, už je ticho a klid. Začínají Vánoce. Ano, i letos budou dárky a pohádky. Velký pohádkový dárek si pro své fanoušky připravila i Ordinace v růžové zahradě 2.

Na dárky nemusíte čekat až do Štědrého dne, čas rozbalit nastal již teď! Kdo to udělá, splní se mu Tři přání.

Přání první – písnička
Tři přání jsou písnička, která vznikla přímo v Ordinaci v růžové zahradě 2. Hlavním důvodem jejího zrodu je poděkování divákům za jejich neutuchající přízeň. „Autorem hudby a producentem Třech přání je Miroslav Chyška, který složil muziku například ke Snowboarďákům, včetně jejich megahitu In My Head v podání Dana Bárty. Byli bychom rádi, kdyby se podobně líbila i Tři přání. Všechny předpoklady stát se nejen vánočním hitem mají, k čemuž výrazně přispívá i poetický text Václava Kopty, variace na nejoblíbenější českou pohádku - Tři oříšky pro Popelku,” představuje Tři přání kreativní producentka Ordinace Simona Matásková.  

Přání druhé – pohádka  
Popelka to není jen hudebně a textově, Popelka to je i obrazově. Patrik Děrgel se ve Třech přáních představuje jako spanilý princ, Sabina Rojková jako ta, co na bále ztratila střevíček. „Zazpívat Tři přání pro mě - jako spíše nadšeného než profesionálního zpěváka -  nebylo vůbec jednoduché, ale myslím, že nakonec se za své pěvecké výkony nemusíme ani já ani Sabina stydět,” říká herec Patrik Děrgel. A kolegyně Sabina Rojková, představitelka nové hrdinky, zdravotní sestry Johanky, ho doplňuje: „Diváci určitě nečekali, že se jim dřív než jako herečka představím v Ordinaci jako zpěvačka. Vlastně jsem to nečekala ani já, ale je super, že tvůrci vymysleli, že fanouškům s Patrikem poděkujeme za věrnost právě tímto hudebním způsobem. Tři přání budou hit!” 
„Divákům přejeme krásné Vánoce a všechno nejlepší do nového roku. A v lednu se na ně na Voyo těšíme s novými ordinačními příběhy. Budou napjatí, budou dojatí, budou se smát,” dodávají oba herci. 

Přání třetí – návrat 
Jak patrno z videoklipu ke Třem přáním (režie Tomáš Medek), Patrik a Johanka si nebudou navzájem lhostejní. Je to kamarádství, nebo je to láska? A co na to Patrikova manželka Bibi? „Ano, je to tak. Bibi se konečně vrací! Pauza byla dlouhá a moc se na natáčení těším. Ona je moje srdcová role, to asi nikoho nepřekvapí. Návrat to pro ni bude velmi překvapivý, protože v Kamenici se za její nepřítomnosti událo docela hodně změn. No a Bibi bude muset jednat,” slibuje příznivcům Ordinace herečka Marika Šoposká. 

Než nová sezona na Voyo v lednu vypukne, Ordinace plní Tři přání! S pohádkovou písní už nemohou být Vánoce krásnější.

Galerie

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady