Do Ordinace dorazí tajemný lékař. Hraje ho vycházející hvězda Vladislav Plevčík

Poslední novou postavou, která se divákům Ordinace v růžové zahradě 2 představí na Voyo po Novém roce, je Vladislav Plevčík. Do Kamenice přichází jako schopný, mladý lékař Braňo, který ovšem nevyniká pouze odbornými znalostmi. Je totiž na tajné misi – jeho úkolem je co nejlépe zapadnout mezi kolegy v nemocnici, aby mohl splnit něco, o čem ví jen on a ještě jedna jemu blízká osoba. Příznivci Ordinace se tedy mohou těšit na to, že se díky jeho přítomnosti dočkají vzrušení, dramatických dějových zvratů a napínavé hry na kočku a myš.

„Braňo je někdo, kdo dokáže klamat tělem. Navenek milý a ochotný, uvnitř má však ukryté i temnější vlastnosti. Ty jej občas ovládnou natolik, že je schopen udělat něco, co není zcela v souladu s lékařskou etikou ani zákonem. Divák ovšem postupem času pochopí, že Braňo za toto své chování tak docela nemůže, že je důsledkem manipulativní výchovy a nezdravého rodinného nastavení, které přetrvává do jeho dospělosti,” představuje svou postavu herec Vladislav Plevčík. A s úsměvem dodává: „I když se později ukáže, že není tak zápornou postavou, jak se zdálo, jsem rád, že ho pouze hraju, že nevycházím z vlastní povahy a osobního nastavení. Braňo a já jsme docela jiní. Natáčení je zatím skvělé, je mi ctí, že jsem se stal součástí legendy jménem Ordinace v růžové zahradě 2.”

​Herecký talent 

„Věřím, že Vladislav a jeho herecký talent nadchne diváky stejně jako nás během kamerových zkoušek. Když jsme ho viděli, okamžitě nám bylo jasné, že právě on musí hrát Braňa. Na Slovensku je již Vladislav divadelní hvězdou a hádám, že se brzy stane i žádaným filmovým a televizním hercem. Třeba právě díky Ordinaci. A určitě se bude hlavně divačkám líbit,” říká k angažmá mladého Slováka kreativní producentka seriálu Simona Matásková.

Galerie

​Vladislav Plevčík

Třicetiletý Vladislav Plevčík účinkoval například v české komedii Přes Prsty, slovenském dramatu Únos nebo v seriálu Specialisté. Je ve stálém angažmá bratislavského Divadla Nová scéna, kde hraje, zpívá a tančí hlavní role hned v několika muzikálech.

Ve videu si připomeňte, jak hvězdy Ordinace rozvlnily boky, když je trénovala choreografka Angeé Roučková. A to v době natáčení taneční choreografie. Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady