Zásah do výchovy, velké plány i strach o práci. Co čeká Gábinu a její rodinu v jarní sezóně?

Gábina Pumrová (Aneta Krejčíková) a Šimon Urban (Jakub Krause) mají za sebou hodně náročné období. S pomocí blízkých zvládli jak její rakovinu, tak i jeho návrat do normálního života po zkratu způsobeném dlouhotrvající šikanou od starších spolužáků. To nejvíce odnesl Gábinin partner Jirka Herman (Jan Holík), který je od té doby postaven mimo službu a čeká, až GIBS uzavře vyšetřování.

Čím déle to trvá, tím to je pro Jirku těžší, protože svou prací odjakživa žil. Teď hrozí, že o ni nadobro přijde. Přestože všichni doufají, že se Jirka do zaměstnání brzy vrátí, ten o tom začíná pochybovat. Nestačí, že kolem něj a rodiny Gábiny šmejdí od konce roku snaživý novinář Dalibor Tomášek (Petr Uhlík), pro něhož je Hermanův případ sólokaprem a vstupenkou do velké žurnalistiky. Jirkovi se ke všemu vymstí dobrý skutek, který udělá pro Šimona. Tím se mu vyhlídky na návrat do práce ještě zmenší. Přestože se snaží nedávat před Gábinou a Šimonem najevo, jak ho to mele, a zaneprázdněné Gábině pomáhat v salonu i domácnosti, dlouhodobý stres si u něj vyžádá svou daň. A tak se u nich doma role obrátí. Nyní to bude Gábina, kdo bude držet partnera nad vodou.

Problémy ve škole
Šimon by rád udělal tlustou čáru za tím, co se na podzim stalo. Vůči Jirkovi má ale černé svědomí, proto se v jeho společnosti už necítí tak dobře jako dřív. K tomu mu začne čím dál víc vadit dozor, který nyní doma má kvůli nucenému pracovnímu volnu Jirky. S Michalem Klímou (Karel Klement) by totiž rádi vyhráli na turnaji v onlinovkách, což znamená více trénovat. Šimon kvůli tomu začne být docela na štíru s prospěchem ve škole. Navrch se zakouká do spolužačky Valerie Matouškové (Jindřiška Koryntová), s níž by rád chodil i za cenu zazdění školy a máminých zákazů. Není proto divu, že do synovy výchovy začne znovu zasahovat Hynek Urban (Roman Vojtek), který bude přesvědčen, že Gábina je na Šimona v pubertě prostě krátká.

​​Plánování budoucnosti
O nový začátek se pokusí Radek Mastný (Pavel Novotný), který si stále odpykává trest v domácím vězení. Z jeho partnerky, bývalé manželky Mileny Pumrové (Alena Štréblová), se vyklubala pěkně ostrá bachařka, takže Mastný bude unikat z jejího dosahu, jak to jen půjde, třeba i prostřednictvím brigády v dceřině salonu, kde i nadále pracují Jitka Farská (Ilona Svobodová), Veronika Maléřová (Hana Holišová), jež se co nevidět do salonu opět vrátí po delším volnu, a Iva Klímová (Hana Baroňová). Mastného začne více zajímat i jeho budoucnost po odpykání tretu. Souhrou náhod ho na nápad, co by mohl dělat, přivede bývalý spoluvězeň, který po propuštění z basy nemůže sehnat práci. Přesně to by totiž mohl být zlatý důl pro podnikavce Radka Mastného.

​​Nové díly seriálu Ulice sledujte od 2. ledna na televizi Nova v obvyklém čase. ​Nebo už teď na Voyo.

Související videa

Jakub Krause
Jakub Krause

Související videa

Jan Holík
Jan Holík

Související videa

Aneta Krejčíková
Aneta Krejčíková

Související videa

Alena Štréblová
Alena Štréblová

Související videa

Hana Holišová
Hana Holišová

Související videa

Hana Baroňová
Hana Baroňová

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady