Jakub a Hanka otevřeně: Nedokáží být bez sebe, přesto spolu nechtějí žít!

Některým párům to po návratu z Love Islandu nevyšlo, Jakub a Hanka ale prozatím zvládli všechny překážky a jejich láska neustále roste.

Jakub a Hanka nám prozradili víc o jejich vztahu a jak to teď mají. Po návratu z ostrova lásky se ale jejich vztah posouvá dopředu poměrně pomalu. Je to kvůli vzdálenosti, která je omezuje?

Za všechno může čas

V začátcích vztahu většinou bývá důležité, aby spolu oba partneři trávili spoustu času. Občas to ale nejde. „Snažíme se spolu být často, snažíme se náš denní harmonogram přizpůsobit navzájem co nejvíce,“ řekla Hanka. A Jakub dodal: „Pokud počítám správně, tak to bylo asi čtyři nebo pět dní, co jsme byli od sebe.“

Společné žití

Když někdo potká svou životní lásku, tak neotálí a poměrně rychle se chce sestěhovat se svou druhou polovičkou. Ne vždy je to ale dobrý krok a občas je lepší si počkat. „Nechceme do toho hned skočit, dáváme tomu čas a prostor. Až budeme cítit, že už to tak, jak to máme nastavené, nezvládáme, tak přijde ten další krok – bydlení. Myslím si, že to je ve vztahu jeden z velkých závazků. Nechceme to uspěchat,“ svěřil se Jakub.

Fanoušci

Když se účastníte reality show, tak se dá očekávat, že poté budete mít za zády fanoušky, ale i hatery. Není jednoduché se s nimi vypořádat. Jaké jsou reakce fanoušků? „Jsou super, nepotkali jsme se s negativními výkřiky, ba naopak. Lidé nás zdraví a jsou milí. Je to příjemné, pro mě osobně je to změna, protože já jsem to ještě nezažil. Hanka už možná ano. Ale jinak vidíme to, že nám lidi fandili a ceníme si toho,“ řekl Jakub za oba. 

Všechny díly reality show Love Island najdete na Voyo!

A pokud vás zajímá více o ostrovanech po příchodu zpět do reality, tak sledujte Love Island After!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island After

Články k pořadu Love Island After

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady