Radek a Fabio se kvůli Sáře cítili trapně. Jakou odplatu si pro ni přichystali?

Čtvrtá epizoda show Love Island After je věnovaná Sáře. Divákům ukázala nejen své nejlepší přátele, ale i krásnou maminku. V dílu nechybí ani speciální hosté Fabio a Radek, pro které si Sára připravila zapeklitý úkol.

Sára krátce po návratu z Love Islandu zamířila do karaoke baru, kde už na ni netrpělivě čekaly dvě nejlepší kamarádky, které prahly po vyprávění o vile lásky. „Byl to nejlepší zážitek mého života. I když jsem byla ve vile jen 20 dní, tak mám pocit, že jsem někde odžila rok svého života,“ svěřila jim Sára, která v karaoke baru pochopitelně i zazpívala.​ „Sára je jeden z nejhodnějších lidí, které znám. Je strašně ochotná, pro své kamarády by udělala cokoliv,“ říká nejlepší kamarádka.

FOTO:  TV Nova

Focení a tanečky

Sára si do své epizody v show Love Island After pozvala i dva speciální hosty – Fabia a Radka. Nejprve kluky pozvala na společné focení v ateliéru, a pak je čekala netradiční taneční lekce. Nejenže kluci rozvlnili boky ve smyslné choreografii, navíc museli tančit v sukních a podpatcích. Radek z toho nebyl dvakrát nadšený. „Tohle oblečení jsem na sobě ještě nikdy neměl a popravdě mi to není příjemné,“ nechal se slyšet.​ Kluci nakonec Sáře její malou pomstu vrátili i s úroky. Jako překvapení si pro ni připravili bungee jumping.

FOTO:  TV Nova

Nakonec se Sára, Radek a Fabio vypravili na farmu, kde si za pomoci Sářiny maminky vyzkoušeli přípravu domácí marmelády. Zvládla nakonec Sára překonat strach z výšek a obstáli kluci na taneční lekci i za plotnou? Dozvíte se už nyní na Voyo v show Love Island After.

Galerie

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Na Voyo najdete i novou řadu Love Island Austrálie.

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island After

Články k pořadu Love Island After

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady