Chlév a krávy místo koní pod kapotou! Co se stalo na rande Radka a Sári z Love Islandu?

Srdíčka z Love Islandu nechávají v show Love Island After nahlédnout do svého soukromí a reality, která je čekala po návratu z ostrova lásky. Třetí epizoda patřila Radkovi, který ukázal velkou část své rodiny a taky vyrazil na netradiční rande se Sári.

Radek už se nemohl dočkat domů. V Karlových Varech žije v jednom domě s maminkou i babičkou, které už na něj netrpělivě čekaly, aby ho u společného jídla podrobily křížovému výslechu. Radkova maminka neskrývá, že účast v reality show od svého syna nečekala. „Musím říct, že jsem byla trošku překvapená, protože byl vždycky spíš introvert než extrovert,“ prozradila v Love Island After.

FOTO:  TV Nova

Rodina a favoritky

Babička měla ve vile své favoritky, které by se k vnukovi hodily. „Denisa byla příjemná. A když přišla Sári, tak mě to vzalo ještě víc. Hodila se k němu,“ míní. Radek jakožto osobní trenér ve své epizodě nevynechal ani návštěvu posilovny. Pak ale zavítal za otcem, se kterým ho spojuje láska k autům. „Moji rodiče spolu nejsou od mých šesti let, ale vztahy jsou mezi námi skvělé. Když jsem byl na ostrově, tak si volali asi tak stejně často, jako když byli spolu,“ říká Radek, který s otcem strávil příjemné odpoledne v autodílně, kde se podívali svým miláčkům pod kapoty.

FOTO:  TV Nova

Tamara

​Radkův táta měl ve vile na rozdíl od babičky jinou favoritku. „Od momentu, kdy Radek přišel do vily, jsme to s manželkou sledovali pravidelně a byly to nervy. Nejvíc se mi líbila Tamara,“ říká.

FOTO:  TV Nova

Zajiskřilo to se Sári?

Radek ve vile zkoušel navázat vztah s Denisou a později se Sárou. Ani s jednou mu to nevyšlo. Když už se blýskalo na lepší časy, musel Love Island opustit. Zpětně přemítá, že ho to možná nejvíc táhlo k Sári. „Odešel jsem ve chvíli, kdy se to začalo někam posouvat,“ svěřil Radek. A stejně to vnímá i Sári, která byla speciálním hostem jeho epizody. Po společném rande v baru prozradila, že kdyby je s Radkem nedělila vzdálenost, dala by randění šanci. „Kdyby byla ta možnost a přestěhovali bychom se do Prahy, tak si myslím, že by nám to asi klapalo,“ říká s úsměvem.

FOTO:  TV Nova

Z luxusu do chléva

Radek a Sári zažili opravdu nevšední rande. První si dopřáli chvíle adrenalinu za volantem a učili se smyky, následně je ale štáb vyvezl do přírody. Na farmě si vyzkoušeli, co všechno obnáší příprava másla. Čekal na ně chlév, krávy, kydání hnoje, dojení mléka a nakonec i stloukání másla. Jak to Radkovi a Sári šlo? Na to se můžete podívat ve třetí epizodě  show Love Island After už teď na Voyo! 

FOTO:  TV Nova
FOTO:  TV Nova

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Na Voyo najdete i novou řadu Love Island Austrálie.

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island After

Články k pořadu Love Island After

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady