• Pořady
  • Co ste hasiči
  • Nová série Co ste hasiči už teď na Voyo! Co o natáčení prozradil Václav Kopta?

Nová série Co ste hasiči už teď na Voyo! Co o natáčení prozradil Václav Kopta?

První díl druhé řady oblíbeného seriálu Co ste hasiči sledujte už teď na Voyo! V premiérové epizodě čeká hlavní hrdiny hromada pro ně dramatických, pro diváky však pořádně komických situací. Karty totiž zamíchá léčivý pramen.

A je to tu! Diváci se konečně dočkali. Už teď si mohou na Voyo pustit první díl druhé řadu oblíbeného seriálu Co ste hasiči. Ten baví nejen je, ale také samotné herce. Jak totiž Václav Kopta prozradil, návrat pro něj byl opravdu radostný: „Moc jsem se těšil. Pro herce je vždy radost, když se mohou podílet na projektu, který se točí v reálném prostředí, s dobrými a fajn kolegy a s příjemným štábem. Je to milé a máme z toho všichni upřímnou radost.“

Co se stane v seriálu Co ste hasiči?

Čeká hlavní hrdiny po vypjatých událostech první řady klidný a spokojený život? Zprvu se to může zdát. Vztahy mezi starostou a velitelem hasičů se sice na chvilku uklidní, ale jak už to tak bývá, život není pohádka a situace se naopak ještě mnohem více vyostří. Máme celou řadu střetů a spouštěčem je objev pramene léčivé vody za hasičárnou. Starosta by nejraději pramen využil k tomu, aby vesnici proslavil a udělal z ní třeba lázně, což by ale znamenalo zbourat hasičárnu. A to Petr odmítá dopustit. On je totiž vždy na straně tradic. To je základ pro jejich konflikt, který je ale samozřejmě pojatý zábavnou formou,“ popsal herec Petr Rychlý.

Anenský pramen

​Co pramen s léčivou vodou způsobí? A jak celá situace dopadne? Nenechte si ujít nové díly druhé řady! Co ste hasiči sledujte od 1. září každý pátek od 20:20 na TV Nova. Nebo už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Co ste hasiči

Články k pořadu Co ste hasiči

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady