• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Velká krádež ochromila Zlatou labuť. Které další loupeže se objevily na filmových plátnech?

Velká krádež ochromila Zlatou labuť. Které další loupeže se objevily na filmových plátnech?

Krádeže se nestávají jen v reálu, ale také ve filmech či seriálech. Například ve Zlaté labuti se momentálně vyšetřuje odcizení cenností ze sejfu obchodního domu. A začal se hledat viník. Slavné loupeže se dopustili ale i Dannyho parťáci, Gru se svou partou mimoňů nebo zvířátka ve Velké oříškové loupeži.

V sedmé epizodě seriálu Zlatá labuť zaměstnance klenotnictví překvapil vykradený sejf, ve kterém bylo několik cenností. Jaké další slavné loupeže se odehrály na filmových plátnech?

Zlatá labuť

Začal se hledat viník, a podle Petra Kučery (Adam Vacula) do toho byla zapletená i Bára (Marta Dancingerová). Ta se teď bude snažit dokázat, že ona s tím nemá nic společného, protože se rozhodla změnit dosavadní život a oprostit od Marka Záhoře. Už pro něj nechtěla krást a nemá to ani v plánu. 

Není to ale jediná loupež, která se v sedmé epizodě řešila. Slavný zpěvák Vilém Brož (Roman Vojtek) se snažil shodit na Martina Kantora ukradený náhrdelník. Naštěstí mu ale pomohla Eva, a tak z toho vyšel jako špatný Brož.

Dannyho parťáci

Kdo by neznal Dannyho parťáky, kteří se snaží o významný lup a obelstění jeho majitele. V hlavních rolích tohoto filmu se objevili George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon nebo Julia Roberts. Film si získal fanoušky po celém světě a oblíbení hrdinové natočili další dva snímky. O pár let později se parťáci dočkali volného pokračování, které nese název Debbie a její parťačky, kde se objevila Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway či Rihanna.

Velká španělská loupež

Získat zpět poklad, který se dostal do rukou španělské vlády, nebude jednoduchý úkol. Proto vedoucí záchranné společnosti Walter (Liam Cunningham) požádá o pomoc studenta Thoma, jehož role se ujal Freddie Highmore. A společně se pokusí dostat do trezoru. Na Velkou španělskou loupež se podívejte na Voyo!

Já, padouch

Mezi slavné zloděje patří také roztomilí mimoni, kteří pomáhají svému šéfovi Gruovi provozovat špatnosti. Například když se Gru rozhodl, že ukradne Měsíc. Postupně se ale ze zločince stane i otec od rodiny, když se začne starat o tři děvčátka ze sirotčince. Film se dočkal dvou pokračování.

Velká oříšková loupež

Fanoušci animovaných filmů si jistě užijí také Velkou oříškovou loupež, ve které se Bručoun s kamarádem rozhodnou vyloupit obchod plný oříšků. Největší přepadení v historii jim však zkomplikují další kamarádi – 13 milovníků oříšků. Zvířátka však vůbec netuší, že obchod je jen krycí místo pro lupiče. Ti se chystají vyloupit banku skrz vykopaný tunel a místo pytlů s penězi podstrčit pytle ořechů. Rozhodně je na co se těšit.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady