• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Vojtěch Vodochodský o Zlaté labuti: Jak mladý prodavač rozvíří vztahy?

Vojtěch Vodochodský o Zlaté labuti: Jak mladý prodavač rozvíří vztahy?

Herec Vojtěch Vodochodský se objevil v seriálu Pan profesor, kde si zahrál syna Marka Vlčka (Vojtěch Dyk). Objevil se také v Ivetě, Králi Šumavy nebo O mě se neboj. Vídat ho mohou diváci i v seriálu Zlatá labuť, kde hraje postavu mladého Vojty, zaměstnance módního oddělení. A jeho role se pěkně vyloupne.

První dobový seriál TV Nova Zlatá labuť vypráví osudy zaměstnanců luxusního obchodního domu Zlatá labuť – a právě dobovky si Vodochodský užívá.

Oblíbené role

„U těch dobovek je to tak, že to v člověku iniciuje kostým, kulisy, způsob mluvy. Mě dobovky baví. Člověk vystoupí z nějakých mantinelů přirozenosti a musí to udržet v autentičnosti,“ vysvětlil herec.

A jak to bude s jeho rolí ve Zlaté labuti? „Zůstanu ještě pracovat v oddělení módy jako prodavač, ale pak tam budu mít milostné pletky, hodně jich bude, takže to je takové lákadlo,“ prozradil.

Vztah

V soukromém životě má Vodochodský přítelkyni Marii Danči, která v roce 2022 soutěžila v Česká Miss Essens o korunku krásy. O jejich vztahu ale herec nic víc neprozradil. „Poučil jsem se z minulého vztahu a už si střežím své soukromí.“

Tatínek Vodochodského je známý kuchař Ivan Vodochodský. A co se týče vaření – herec se pěkně potatil. V pořadu Život ve hvězdách před kamerou připravil těstoviny Carbonara. Jak celý recept dopadl, na to se podívejte ve videu.

Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizody na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady