Procházka ateliéry Zlaté labutě: Komu spí v posteli medvěd?

Vydejte se s námi do zákulisí Zlaté labutě, kde v kulisách (vytvořených pouze pro seriál) tráví čas herci a štáb. Svůj prostor má vytvořený například Petr Kučera (Adam Vacula), Irena Mašková (Kristýna Ryška), ale také Eva Dušková (Beáta Kaňoková) s Alenou Zimovou (Simona Lewandowská). A právě do jejich bytu můžete nahlédnout.

Eva s Alenou bydlí v penzionu, který vlastní Marie (Regina Rázlová), babička Martina Kantora (Kryštof Bartoš). I když uvnitř panuje tvrdší režim, Marie je spravedlivá a starostlivá žena.

Skrytá zákoutí

Dívky mají v penzionu vlastní pokojík, kde spí nebo odpočívají po práci. A právě v těchto kulisách se herečky často pohybují. Simona Lewandowská tvrdí, že má místo nejraději. Je tam totiž hodně rekvizit a různé šperkovnice, které si herečka užívá. V její posteli se také nachází plyšový medvěd.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílel uživatel @zlatalabutserial

Zlatá labuť

V pokoji mají postavy připravené dobové časopisy a hřebeny. Na zdi visí fotografie známých ikon. A to například Oldřicha Nového, Věry Ferbasové nebo Adiny Mandlové. Nahlédnout můžete i do obývacího pokoje či kuchyně.

Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizody na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady