Kristýna Ryška

Kristýna Ryška

Na velkém plátně se poprvé objevila v menší roli čarodějnického eposu Juraje Jakubiska Bathory a již tehdy dala jasně najevo, že se s ní jako s herečkou musí počítat. Větší herecké příležitosti ji vzápětí poskytly televizní film Terezy Kopáčové Metanol a špionážní minisérie Bez vědomí v režii Ivana Zachariáše, která byla s úspěchem uvedena i na prestižním filmovém festivalu v Torontu. Klára v Guru byla její první ryze zápornou rolí. Je maminkou syna Antonína.

Sociální sítě
Narození
1. květen 1985 (38 let)
V čem účinkuje

Související videa

Kristýna Ryška
Dalo by se říct, že je lehce intrikánka, ale mnohdy to dělá z pragmatických důvodů, protože se chce postarat o rodinu, myslí si, že nikdo jiný to není schopen zvládnout.

Koho hraje a kde účinkuje

Irena Kučerová

Dcera Rudolfa Kučery, která by ráda vedla rodinný podnik. Je cílevědomá kariéristka, která si jde za svým. Myslí si, že nikdo jiný není schopný postarat se o rodinu.

Klára

Podobně jako Marek, i Klára potřebuje manipulovat ostatními, i když tak činí ve stínu svého guru, jako jeho oddaná pomocnice, potažmo spolupachatelka trestné činnosti. Markovy oběti osobně vybírá a oslovuje ve veřejných prostorách. Její hlavní motivací je skutečnost, že sama podlehla charismatu guru, k němuž vzhlíží a je k němu přitahována.

Kristýna Ryška na VOYO

Související články

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady