V Ulici jako drsná holka, ve Zlaté labuti elegantní dáma! Jak se změnila Ema Businská?

Ema Businská si v seriálu Zlatá labuť zahraje nejmladší členku módního oddělení, které vede Hana Kusnjerová alias Valerie Horká. V rozhovoru Businská prozradila, co její postavu čeká. A rozhodně zamíchá dějem.

V prvním díle diváci Zlaté labutě viděli nepříjemnou situaci, do které se dostala Kristýna, kterou hraje Ema Businská. A pro její kolegy ze Zlaté labutě to nevěstí nic dobrého...

Benjamínek módy

Mladičká Kristýna je podle Emy Businské ambiciózní, cílevědomá dívka, kterou ovlivnila především výchova otce, jelikož s matkou nežije. Kristýna také nedokáže odhadnout, co je už za hranicí, za kterou by se rozhodně vydat neměla. „Myslím, že její cesta v seriálu je docela zajímavá. A čeká ji tam spousta krušných chvil,“ řekla herečka.

Záporná nebo kladná postava?

Vzhledem k okolnostem, které postavu Kristýny čekají, by ji diváci mohli brát jako zápornou postavu. Nebude pro ni ani jednoduchá doba, která v Československu nastala a kterou její otec podporuje. „Myslím si, že jí nezbývá nic jiného než ji také podporovat s ním. Je tak vychovávána, otec ji k tomu vede,“ prozradila herečka.

​Móda

Ve Zlaté labuti postava Businské pracuje v módním oddělení, proto jsme se herečky zeptali, jak to má ona s módou. Řeší ji? „Jsem takový overthinker. Než si něco na sebe obléknu, tak to šedesátkrát změním a pak si stejně na sebe obléknu jednu věc. Ale řeším to docela dost, možná víc než bych měla,“ usmívala se herečka.

Rebelka v Ulici

Businská se objevila v seriálu Ulice, kde ztvárnila postavu Sáry Mandousové, která vstoupila do života především Liškovým. Dívka z azylového domu šla problémům vstříc a způsobila nejedny potíže. Nakonec si vzala Dana Turka, se kterým se odstěhovala pryč.

​Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. Epizody najdete s předstihem na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady