Vítejte v módním oddělení Zlaté labutě. Kdo se bude starat o zákazníky?

Nový obchodní dům Zlatá labuť otevírá brány zákazníkům, o které se v módním oddělení budou starat profesionální zaměstnanci. Ti dámám poradí, jaké šaty jim sednou nejlépe, jaká kožešina se k nim bude hodit nebo který klobouk doplní celkový vzhled. Páni si zase budou moct vybrat perfektně střiženou košili, sako či manžetové knoflíčky.

Pro zaměstnance je prestiží pracovat v obchodním domě Zlatá labuť. Vedení si také své podřízené pečlivě vybírá, ale občas se stane chyba, kterou uvítá především Bára Veselá. Ta nastoupí do módního oddělení. A jejím příchodem nastanou v obchodním domě změny, ale i nepříjemné situace, které ovlivní nejednu postavu.

Valerie Horká

Rodina Kučerových svěřila vedení módního oddělení Valerii Horké v podání Hany Kusnjerové. Valerie je hodná a laskavá, ale má u svých podřízených autoritu. A nemá ráda, když se jí lže. „Valerie je vedoucí oddělení módy a má na starosti všechna děvčata a chlapce, kteří jsou v ústředním ději. Valerie se na venek jeví jako velmi vyrovnaná, zorganizovaná osoba, která má v životě jasno, ale postupně se ukáže, že skrývá mnoho tajemství,“ řekla herečka.

Hana Kusnjerová
Hana Kusnjerová v roli Valerie Horké  |  FOTO:  TV Nova

​​​Bára Veselá

Báře Veselé, kterou ztvární Marta Dancingerová, se smůla lepí na paty a je na útěku před spravedlností. Shodou okolností se tak trochu nedobrovolně stává prodavačkou v oddělení módy v právě otevřeném obchodním domě Zlatá labuť. Do života vstoupí také nejmladšímu synovi z rodiny Kučerových – Petrovi (Adam Vacula), který se doteď nesetkal s nikým tak rázným a upřímným, jako je Bára.

Marta Dancingerová
Marta Dancingerová jako Bára Veselá  |  FOTO:  TV Nova

Eva Dušková

V oddělení módy bude jednou z Bářiných kolegyní Eva (Beáta Kaňoková). Je to křehká žena, která svou práci v obchodním domě vnímá jako vstupenku do světa filmu, ve kterém by se ráda prosadila. „Myslím, že mi sedla. Už na castingu jsem si říkala, že bych chtěla hrát tuto postavu, protože je to taková rozverná a veselá holka. Taková trošku Nataša Gollová,“ prozradila Kaňoková.

Beáta Kaňoková
Beáta Kaňoková jako Eva Dušková  |  FOTO:  TV Nova

​​​Alena Zimová

Alena, v podání Simony Lewandowské, utekla do Prahy z malé vesnice a doufá, že jí anonymita velkoměsta konečně umožní žít tak, jak touží. Stejně jako ostatní má ale tajemství, které se snaží před ostatními skrývat. „Alena přijela do Prahy z vesnice, takže je ještě v něčem taková čistá a naivní. Třeba když vchází do tramvaje, tak pozdraví. Ale zároveň má velké tajemství, které schovává právě za tou naivitou, aby byla nenápadná. Ale je taková slušná a pořádná, všechno dělá tak, jak se má,“ svěřila se herečka.

Simona Lewandowská
Simona Lewandowská jako Alena Zimová  |  FOTO:  TV Nova

Další posily módního oddělení

Vojta

Mladý, „světaznalý“ kluk, který jde štěstí naproti co to jde a zatím mu to vychází. To je postava Vojty, kterého ztvární jeho jmenovec Vojtěch Vodochodský. Vojta je milý a empatický, díky čemuž získává oblibu zejména u starších žen, přičemž se ji nebojí využít. „Linka se teprve větví a rozepisuje, ale je to mladý kluk, který má rád holky. Hodně. Má pletky s kolegyněmi. Příběhy se na sebe pak budou vrstvit," uvedl herec.

Vojtěch Vodochodský
Zleva - Kryštof Bartoš a Vojtěch Vodochodský  |  FOTO:  TV Nova

Kristýna

V oddělení módy působí i Kristýna Malá (Ema Businská), ne moc šikovná dívka, která nechápe, proč ji do tak prestižního obchodu přijali. „Je velmi cílevědomá, ambiciózní a snaživá, čímž mi je vlastně i sympatická. Vzhledem k tomu, že její rodiče žijí odděleně (tehdy bylo ve zvyku, že dítě padne automaticky do péče otce), tak je vychovávaná otcem, což se na ní, dle mého názoru hodně podepsalo, jak na chování, tak celkovém charakteru,“ prozradila herečka.

Ema Businská
Zleva - Ema Businská, Beáta Kaňoková, Simona Lewandowská, Vojtěch Vodochodský  |  FOTO:  TV Nova

​​Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizodu už nyní na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady