První díl dobovky Zlatá labuť přilákal k obrazovkám přes milion diváků

Skupina Nova úspěšně odstartovala svoji další letošní novinku Zlatá labuť v režii Bisera A. Arichteva a Braňa Holička. Nový výpravný seriál zaujal 27,98 % diváků u televizních obrazovek v CS 15-54 a stal se nejsledovanějším pořadem po 20. hodině večerní ve všech hlavních cílových skupinách.

První díl dlouho očekávané dobovky si nenechalo ujít 1 087 000 diváků širší věkové skupiny 4+. S největším úspěchem se seriálová novinka setkala u žen ve věku 15-24 let (share 42,16 %).

Dobový seriál

„Premiérový díl novinky Zlatá labuť si vedl včera večer výborně a přilákal k obrazovkám přes milion diváků. Jsem ráda, že se první novácký dobový seriál trefil divákům do vkusu a věřím, že i další díly pro ně budou velmi atraktivní. Velký dík patří tvůrcům za naprosto unikátní zpracování,“ shrnuje Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova, a dodává: „Čtvrtek večer byl pro Novu celkově velmi úspěšný ve všech cílových skupinách. Souhrnně svými pořady v hlavním vysílacím čase zaujala Skupina Nova 42,5 % diváků u televizních obrazovek v cílové skupině 15-54 a znovu tak potvrdila svoji silnou pozici na trhu.“

Změna osudu

První dobový seriál TV Nova Zlatá labuť zavede diváky do nablýskaných interiérů stejnojmenného obchodního domu, kde se spojí osudy obyčejných lidí hledajících svůj kousek štěstí spolu s československou smetánkou užívající si luxusu. Báře Veselé (Marta Dancingerová) se smůla lepí na paty a je na útěku před spravedlností.

​Shodou okolností se tak trochu nedobrovolně stává prodavačkou oddělení módy v právě otevřeném obchodním domě Zlatá labuť. Ten je doslova dechberoucím palácem přepychu a novou moderní dominantou centra Prahy. Za jeho luxusními výlohami kráčí dějiny. Píše se totiž 15. března 1939 a okupační vojska překračují naši státní hranici.

Premiérový díl sledujte 9. února ve 20:20 na Nově. Epizodu najdete už nyní na Voyo!

Zdroj dat: ATO – Nielsen, živě + TS0, ke dni: 3. 2. 2023

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady