Adam Vacula ze Zlaté labutě umí rozdávat rány. Jak se herec udržuje v kondici?

Obchodní dům Zlatá labuť vlastní rodina Kučerových. Jejich nejmladší syn Petr má na starost chod domu, kromě toho byl také v zahraničí a umí si získat pronikavým pohledem nejednu ženu. Role benjamínka Kučerových ztvární herec Adam Vacula, který na Instagramu zveřejnil videa z tréninku boxu. A ukázal, že se dřina vyplácí.

V seriálu Zlatá labuť si Adam Vacula zahraje Petra Kučeru, gentlemana, který se v dokonale střiženém obleku prochází po obchodním domě a dohlíží na to, aby vše šlapalo tak, jak má.

Ve zdravém těle zdravý duch

Kromě herectví se Vacula věnuje koníčku, který ho udržuje v kondici. Jeho vášní se stal box. Fotografie či videa z tréninku herec zveřejňuje na Instagramu. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Adam Vacula (@adamvaculla)

Box mu ale pomáhal vyrýsovat formu také na natáčení seriálů zahraniční produkce (například Falcon a Winter Soldier či Freud). V rámci trénování, sparringu, nějakým způsobem ta fyzická příprava spolu s posilovnou je meditací. Na Freuda jsem se připravoval, kdy jsem měl osobního trenéra, se kterým jsme chtěli nějakým způsobem nabrat a vyrýsovat moje tělo, které bylo ukázáno v epizodách. Ale pravidelně chodím na tréninky a snažím se zůstat ve formě díky boxování,“ vysvětlil herec.

Poznávání světa

Vacula také rád fotografuje a cestuje. A tyto dva koníčky dokázal propojit. To je věc, za kterou utrácím nejvíc. A když můžu, tak někam vypadnu. V létě jsem byl na Kapverdách dva měsíce. A rád fotím, takže se mi spojí dvě oblíbené aktivity v jedno. A přivezu sem vždy fotky. A rád je i prezentuji. 17. ledna budu mít v Divadle pod Palmovkou výstavu fotek, tak určitě přijďte,“ pozval herec.

Fotografie z cestování dává Vacula i na Instagram. Zachycuje momenty, skrze které ukazuje místní obyvatele a jejich život. Nedávno herec přidal také příspěvek, ve kterém odhalil nahou hruď. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Adam Vacula (@adamvaculla)

Seriál Zlatá labuť startuje na TV Nova 2. února. S předstihem ho najdete na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady