Velké zvraty v seriálu Zlatá labuť: Proč bude mít postava Marty Dancingerové problémy s policií?

TV Nova připravuje nový dobový seriál Zlatá labuť, který bude vyprávět osudy lidí spjatých se stejnojmenným luxusním domem. Hlavní postavu Báru Veselou si zahraje herečka Marta Dancingerová. A v rozhovoru prozradila, že se její postava nemá zrovna v lásce s policisty.

Báře Veselé (Marta Dancingerová) se smůla lepí na paty a je na útěku před spravedlností. Shodou okolností se tak trochu nedobrovolně stává prodavačkou v oddělení módy v právě otevřeném obchodním domě Zlatá labuť.

Nedodržování pravidel

„Moje postava má takový pestrý vývoj. Ona začíná tak, že vůbec netuší, že se stane prodavačkou ve Zlaté labuti. Začíná jako holka ulice, která má různé problémy i s policií, protože nedělá úplně všechno tak, jak by se mělo. Dělá občas protizákonnou činnost a ve Zlaté labuti se schová,“ prozradila Dancingerová.

Dechberoucí kulisy

Seriál natáčí produkční společnost Dramedy Studios, která postavila na ploše více než 2 500 metrů několik sekcí obchodního domu. Vše se odehrává v pražských Kbelích. A kulisy ohromily také samotné herce. „Ateliéry jsou nádherné, z těch jsme všichni byli unešení. A kostýmy... to je takový zážitek si v tom pobýt, hlavně v těch civilních. Nejvíc nosíme uniformu, ale když dostaneme civilní oděv, tak si to všichni užíváme, že to opravdu člověka vtáhne do té doby,“ svěřila se Dancingerová.

Životní styl

A chtěla by herečka vžít době, ve které se seriál odehrává? „Chtěla bych v ní žít tak na týden, na čtrnáct dní si to zkusit, ale my si na to hrajeme a nemůžeme se do důsledku vžít do toho, jaké to lidi měli. Co jim závidím, je čas. Oni měli čas na drobné věci, prožít si je a uvědomit. Mrzí mě, že my žijeme v takové době, že kolikrát za dnem udělám rychlou tečku a v podstatě si neuvědomím, co se dělo,“ dodala.

Hvězdné obsazení

Kromě Marty Dancingerové se v seriálu Zlatá labuť mohou diváci těšit na Adama Vaculu, Petra Kostku, Danielu Kolářovou, Petra Stacha, Kristýnu Ryšku, Simonu Lewandowskou, Beátu Kaňokovou, Kryštofa Bartoše, Vasila Fridricha, Michaelu Mauerovou, Vojtěcha Vodochodského, Gabrielu Míčovou, Tomáše Töpfera, Robina Ferra, Lucii Štěpánkovou, Adriana Jastrabana, Pavla Řezníčka a další.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady