Módní oddělení pod dozorem Hany Kusnjerové. Koho dostane ve Zlaté labuti na starost?

Zaměstnanci módního oddělení v obchodním domě Zlatá labuť by se měli mít na pozoru. Jejich vedoucí Valerie Horká (Hana Kusnjerová) se drží pravidel a nechce žádné problémy. Bára (Marta Dancingerová), Eva (Beáta Kaňoková), Alena (Simona Lewandowská) nebo i Vojta (Vojtěch Vodochodský) s Kristýnou (Ema Businská) by ji také měli poslouchat na slovo.

Podřízení Valerie se ale nemusejí bát, že by na ně byla moc přísná. Naopak je mateřská, hodná a laskavá k lidem, které má na starost.

Starostlivá vedoucí

„Valerie je vedoucí oddělení módy a má na starosti všechna děvčata a chlapce, kteří jsou v ústředním ději. Valerie se na venek jeví jako velmi vyrovnaná, zorganizovaná osoba, která má v životě jasno, ale postupně se ukáže, že skrývá mnoho tajemství a že si v životě prošla situacemi, které by do ní člověk neřekl. Těším se na to, až se jednotlivé životní události začnou v ději prolínat,“ prozradila herečka Hana Kusnjerová.

Nečekaná role

Mezi Valerií a její představitelkou je jeden veliký rozdíl. „Překvapilo mě, že jsem do role byla obsazená, protože v synopsi, kterou jsem četla předtím než jsem šla na kamerové zkoušky, bylo napsané, že je postava o šest let starší než jsem ve skutečnosti já,“ svěřila se herečka.

Dobové kostýmy

Pro seriál bylo vyrobeno více než 2000 kostýmů, které ohromily i samotné herce. „Než u sebe to pozoruji na kolegyních, které se mi strašně líbí. Ať už to jsou holky v pracovních barevných mundurkách jako prodavačky, které mi přijdou, že vždy prozáří scénu,“ vyprávěla herečka. Kostýmy oslňuje také postava Ireny Maškové z rodu Kučerů. „Pokaždé má kostýmy jiné a vždy koukáte, závidíte a prohlížíte. Je to krásné,“ dodala Kusnjerová.

Seriál Zlatá labuť startuje 2. února na TV Nov a o týden dříve na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady