Adrian Jastraban ve Zlaté labuti změnil vizáž. Poznali byste ho?

Adrian Jastraban si zahraje v seriálu Zlatá labuť prodavače gramofonových desek v obchodním domě. Herec se rozhodl změnit vizáž. Jak to přijalo jeho okolí? A co vše herec prozradil o roli?

Obchodní dům Zlatá labuť spojuje osudy lidí, kteří ho vlastní a těch, kteří v něm pracují. Jedním ze zaměstnanců je Karel Maurer, se kterým se život nemazlil. Rozhodl se se svou ženou Annou Maurerovou uprchnout z Německa a najít v Československu nový život. Není to jen znalec gramofonových desek, ale také fyzik a matematik.

Zlatá labuť

Zlatá labuť je historicky prvním dobovým seriálem TV Nova, který připravuje Dramedy Productions. A dobu, ve které se seriál odehrává, si pochvaluje i Adrian Jastraban. „Mám rád dobovky. A první republiku mám možná nejraději ze všeho,“ svěřil se.

Změna vzhledu

Herec překvapil na place novou vizáží. „V momentě, kdy jsem skončil v Ulici, tak jsem měl možnost trochu se vzhledem něco dělat,“ řekl herec. Jak na to reagovala jeho rodina? „Mám hodné dcery. Řekly, že je nemám doprovázet až ke vchodu do školy, ale jinak že dobrý.“

FOTO:  TV Nova

​Premiéru seriálu Zlatá labuť sledujte 2. února na Nově. Epizodu najdete už nyní na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady