• Pořady
  • Ulice
  • Julie odkrývá svou pravou tvář: Jak se Blance vymstí její snaha pomoci Kristýně?

Julie odkrývá svou pravou tvář: Jak se Blance vymstí její snaha pomoci Kristýně?

Seriál Ulice před časem otevřel velmi závažné téma – Duševní zdraví u mladistvých a panické ataky. Terapeutka Julie Papežová přišla do Ulice pomoct Kristýně s jejími problémy. Zdá se ale, že její metody nejsou tak úplně čisté a nezištné. Kristýnin stav se totiž nedávno nečekaně zhoršil. A Evžen má podezření, že za to může právě Julie...

Julie mu nesedí od chvíle, kdy to mezi nimi kříslo kvůli jejímu způsobu vedení terapie s Kristýnou. Celou situaci pochopitelně probírá i sPeškovými. Ti Julii taky znají. Amálie s ní momentálně řeší své problémy s chrápáním.

Kristýna se snaží vyrovnat se svou diagnózou, ale není si jistá, že chce brát léky od psychiatra. Během sezení má náběh na další záchvat. Julie jí sice v tu chvílí uklidní, celé situace ale hned potom využije. Když Kristýna navíc doma oznámí, že nechce užívat lékařem předepsané léky, Blanka se rozhodne, že si o tom promluví se samotnou Julií.

Blanka chce pochopitelně pro Kristýnu jen to nejlepší. Jenže schůzka s Julií se velmi brzy obrátí proti ní. Terapeutka totiž začne obracet Kristýnu proti její rodině a upevňovat si tak svůj vliv.

​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Související videa

Jitka Schneiderová
Jitka Schneiderová

Související videa

Martin Finger
Martin Finger

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady