• Pořady
  • Ulice
  • Kristýnu z Ulice odvezou do nemocnice: Proč bude mít Evžen pochybnosti o její terapeutce Julii?

Kristýnu z Ulice odvezou do nemocnice: Proč bude mít Evžen pochybnosti o její terapeutce Julii?

Ulice je nejdéle vysílaným původním seriálem na českých obrazovkách. Diváky oslovuje aktuálními tématy, příběhy, které líčí, jsou nezřídka jejich vlastními osudy. To platí i pro dění v rodině Blanky Volákové, jejíž dcera Kristýna se rozhodla pro alternativní způsob léčby své psychické poruchy. A právě tento týden se stane něco, co jejím blízkým otevře oči, něco, proč si začnou o Kristýnu dělat velké starosti…

Seriál Ulice, který vysílá TV Nova, přináší pravidelně témata, se kterými mají její diváci své bohaté zkušenosti. K nim patří v poslední době také téma duševního zdraví mladistvých či téma osobního koučinku a nejrůznějších terapií, ke kterým se lidé uchylují, aby vyřešili své, velmi často zdravotní, problémy. To je také případ Blančiny (Linda Rybová) dcery Kristýny (Sára Korbelová), které život ničí panická ataka. Kristýna věří, že jí s jejími zdravotními potížemi pomůže terapeutka Julie Papežová (Jitka Schneiderová). Tu jí doporučila známá z rodinných konstelací. Julii momentálně důvěřuje dokonce více než psychiatrovi, kterého jí sehnal táta Luděk (Vasil Fridrich). Nechce brát žádné pilulky, doufá, že se uzdraví díky terapiím, při kterých hodně pracuje se svou psychikou.

Velké zvraty

Teď to ale u Kristýny nabere hodně rychlý a překvapivý spád. Její blízcí si myslí, že jí terapie pomáhají. Ona sama je v tom utvrzuje, jenže poté, co ji z práce odvezou do nemocnice kvůli dalšímu záchvatu úzkosti, se věci dají do pohybu. Zpočátku docela nenápadně. Blanka a její partner Evžen (Martin Finger) budou na Kristýnu apelovat, aby se zašla poradit i s odborným lékařem, co by se dalo ještě dělat, aby se předešlo dalším panickým atakám.

​Ulice

Kristýna to bude samozřejmě řešit také s Julií, na kterou stále nedá dopustit. Tentokrát ale terapie nebude mít tak hladký průběh jako obvykle. Navíc se v jejím průběhu, když na tom bude Kristýna docela zle, vrátí domů Evžen, který bude chtít hned zasáhnout. Julie mu to však nedovolí. A nejen to. O něco později to mezi nimi natolik křísne, že Evžen začne mít o terapeutce velké pochybnosti. Proč? Co se mezi nimi stane? A jak Julie zapůsobí na Amálii Peškovou (Dana Syslová) a jejího muže Vlastimila (Rudolf Hrušínský)?

 ​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Související videa

Jitka Schneiderová
Jitka Schneiderová

Související videa

Sára Korbelová
Sára Korbelová

Související videa

Martin Finger
Martin Finger

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady