V jarní sezoně Ulice se objeví nové tváře! Kdo vstoupí do děje?

Seriál Ulice líčí divákům příběhy svých postav již téměř osmnáct let. Za tu dobu se v jeho hereckém týmu objevila spousta známých jmen, velkých hvězd i pozoruhodných osobností. Tento týden se jejich řady rozšíří o nové tváře, které určitě zaujmou. Jednou z nich je totiž dlouholetý člen pražského divadla Sklep Jan Slovák, těmi dalšími dvojčata Jan a Jiří Dlouzí.

Seriál Ulice představí v následujících dnech své nové herecké posily, které rozhodně stojí za povšimnutí. U jména první z nich zbystří hlavně příznivci divadla Sklep. V roli párového terapeuta Karly (Markéta Stehlíková) a Kryštofa (Kryštof Rímský) Marečkových se totiž představí charismatický herec Jan Slovák, dlouholetý člen legendárního souboru. Své postavě Jana Reindla herec vdechl nečekaný rozměr. Z terapeuta v jeho podání vyzařuje nebývalý klid, do sezení s klienty nijak zvlášť nezasahuje, nechává je, aby se svobodně projevili. Přitom mu ale neunikne sebemenší záchvěv jejich duše. Jeho terapeutické metody mohou leckoho překvapit. Stačí ale jediný pohled, aby i ti největší bouřliváci okamžitě zkrotli a udělali, oč je žádá. Hned při prvním sezení hodně zaskočí i Máru, který na takový průběh terapie nebude připraven… „Setkání a samotné natáčení s Janem Slovákem pro mě bylo velice příjemné, od začátku byl na roli skvěle připravený a svoji postavu ztvárnil velmi věrohodně. Doufám, že se nám můj dojem podaří přenést i na televizní obrazovky, ale já jsem si při natáčení opravdu připadala jako u skutečného párového terapeuta,“ dodává k natáčení herečka Markéta Stehlíková.

Ulice

Také další nováčci v hereckém týmu Ulice jsou hodně zajímaví. Do Magdiny (Veronika Čermák Macková) třídy na gymnáziu totiž přestoupí bratři Marek a Matěj Dvořákovi, které ztvárňují dvojčata Jiří a Jan Dlouzí, synové Vladimíra Dlouhého a Petry Jungmanové. Jiří Dlouhý k nabídce na roli v seriálu dodává: „Zvažoval jsem všechny možné cesty, ale moc dlouho jsem neváhal, protože jsem byl z role nadšený.“

​Natáčení

 „Nabídka z Ulice mě překvapila. Ze začátku jsem si nebyl jistý, jestli bychom měli tak pravidelný natáčecí rozvrh přijmout, když jsme prvním rokem na pražské konzervatoři, kde se zameškání vyučovacích hodin bere jako fatální čin. Rozhodli jsme se, že budeme točit hlavně o víkendech, tak jsem nabídku s klidem přijmul. Těšil jsem se na pravidelné natáčení, protože je to pro mne dobrá praxe. A zároveň zábavná. U natáčení se člověk opravdu nenudí. Na place jsem často nervní. Ale když se točí, tak jdou nervy stranou,“ doplňuje Jan Dlouhý.

​Konkurz

Herecký talent kluci zdědili po rodičích. Jejich táta byl jedním z našich nejpopulárnějších herců. Patřil mezi idoly své doby, pravidelně se umísťoval na předních příčkách v nejrůznějších anketách popularity i hereckého umění. Jejich mámu, držitelku Ceny Thálie, dobře znají diváci Ulice coby Martu Seidlovou, po rozvodu Kohákovou, mámu Mikiho (Václav Matějovský), bývalou manželku Libora Seidla (Martin Pechlát) a snachu Amálie Peškové (Dana Syslová). Když herečka začala v Ulici točit, kluci byli ještě hodně malí. Nyní v seriálu tak trochu přebírají její hereckou štafetu. Do Ulice byli obsazeni na základě konkurzu, kdy tvůrce seriálu zaujali při kamerových zkouškách. Oba studují na konzervatoři.

Premiérové díly​

Matěj a Marek Dvořákovi se stanou spolužáky Žofie Duškové (Kateřina Ujfaluši), Svatky Novotné (Kristýna Hocková) a spol. Kluci nejsou jednovaječná dvojčata, na první pohled se od sebe dají rozeznat. Přesto si je budou zpočátku všichni plést. Oba sportují, jsou to sympaťáci, kteří se o sebe dokážou už celkem slušně postarat. Nyní přicházejí do nové třídy, nového prostředí, se kterým se budou muset sžít. Zároveň mají ale i svůj vlastní svět, který se začne v jejich příběhu pozvolna odtajňovat. Zasáhnou tak nejen do dění u Magdy a jejích blízkých, ale také u Klímových…

​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Související videa

Markéta Stehlíková
Markéta Stehlíková

Související videa

Veronika Čermák Macková
Veronika Čermák Macková

Související videa

Martin Pechlát
Martin Pechlát

Související videa

Václav Matějovský
Václav Matějovský

Související videa

Kateřina Ujfaluši
Kateřina Ujfaluši

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady